Suferi de o boala hematologica sau cunosti pe cineva in aceasta situatie? Vrem sa te ajutam!

personmoderator

Scrie-ne aici povestea ta, spune-ne cu ce probleme te confrunti si cere ajutor. Alexandra Barsan, presedintele Asociatiei Pacientilor cu Boli Hematologice "Prietenii lui Adrian" iti va raspunde la intrebari aici, sau in privat, la office@aspla.ro.

• person Re: cristian.patentasu

Buna ziua,
    Ne pare rau pentru baietelul dumneavoastra, suntem convinsi ca nu v-a fost usor si probabil nici lui, chiar daca e prea mic ca sa inteleaga ce se intampla. Insa ne bucuram ca ne-ati scris, pentru ca noi asta urmarim in prezent, sa aflam cum putem sa-i ajutam pe bolnavi si familiile lor. Asa ca, daca doriti, va rugam sa ne impartasiti din experienta dumneavoastra cu aceasta boala, de ce dificultati v-ati lovit si ce nevoi aveti, atat copilul dumneavoastra, cat si dumneavoastra, ca parinti.

Ne puteti scrie pe mail, la office@aspla.ro.
    Multumim.

23 Apr 201506:21
  • person boala hematologica

Numele meu este patentasu cristian am un baietel de 5ani si 4 luni bolnav de hemofilie tip a forma severa ,am descoperit boala la 9 luni.
    Incercam din rasputeri sa ii asiguram o viata normala l-am inscris la gradinita ca sa poata trai normal sa nu il izolam.

21 Apr 201517:09
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Marturisirea
  • person

"nu va luati dupa aparente.."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON