Remediu tuse

personemma13

Fetelor, ma ingrijoreaza ca de ceva vreme am inceput sa tusesc. Nu am luat nimic ca nu mi s-a parut grav, dar in ultimele zile, de cand s-a incalzit, am iesit imbracata subtire si tusea mea s-a agravat. Nu ar fi o problema asa de mare – cu totii racim – doar ca am acasa un piticuta de 3 anisori si jumatate pe care chiar nu as vrea s-o imbolnavesc. Nu vreau sa iau antibiotic, oricum nu as avea nevoie ca nu am febra sau altceva, insa am nevoie de un tratament cat mai rapid pentru ca buburuza mea sa fie expusa cat mai putin. Stiti vreun leac sau vreun medicament minune? Multumesc din suflet, Emma si puiul ei.

• person fluimucil

Am fost la medic si mi-a prescris fluimucil 600 efervescent, 1 pastila/zi si sunt foarte multumita pentru ca in cateva zile am fost ca noua :)
    multumesc pentru sfaturi!

04 Apr 201121:38
  • person incearca

cu sirop de la plafar, si eu ma confrunt cu o tuse de care nu mai scap, am incercat cu tot felul de tratamente, am evitat antibioticele; de cateva zile folosesc un sirop pe baza de plante, calmant; este mult mai ok si deja a inceput sa-si faca efectul

29 Mar 201109:30
Recomandari

Newsletter Ele.ro

White dress
  • person

"si din cenua￯a￯, prin lupta￯, se ridica￯"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON