uscaciune vaginala

personalinauta

v-ati confruntat cu problema aceasta in timpul sarcinii sau dupa? Cunoasteti vreun remediu eficient?

• person tot feminella hyalosoft

Multumesc pentru raspunsuri. Am intrebat si eu un medic si am inteles ca totfeminella hyalosoft se recomanda in general la probleme de genul asta. E un tratament pe termen scurt, de vreo saptamana asa si am inteles ca rezolva problema.Pe contraceptive nu m-as baga dupa nastere. Oricum nu am folosit nici inainte pilule, am din principiu o mica rezerva fata de continutul hormonal.
    Anyway, sper sa nu am probleme mari dupa sarcina insa ma informez dinainte ca sa stiu ce probleme as putea sa intampin :)

23 Aug 201119:46
  • person crema contraceptiva

Si eu am avut aceeasi problema. Doctorita mea mi-a recomandat pharmatex crema. E si pe post de lubrifiant si de contraceptiv; oricum nu puteam sa iau pilulele cat alaptez. Se introduce foarte usor in vagin (are aplicator) si are efect imediat, si contraceptiv si de lubrifiere.

17 Aug 201121:28
  • person O buna

prietena s-a confruntat cu uscaciunea vaginala dupa nastere, iar medicul i-a recomandat `Feminella Hyalosoft`, produs avand la baza acidul hialuronic.

09 Aug 201110:48
Recomandari

Newsletter Ele.ro

de ce merge
  • person

"despre un blog"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON