Am nevoie de un raspuns urgent!!!! Va rog

persondeii13

In seara aceasta am inceput sa iau anticonceptionale Logest, am luat prima pastiluta la ora 21:00 iar la ora 22:00 am avut scaun...nu a fost moale, a fost normal. dar as vrea sa stiu daca va scade efectul pastilei din cauza ca am avut scaun la o ora dupa ce am luat pastila....va rog sa imi raspundeti ca sa stiu ce fac...?????multumesc

  • person ..

    si eu stiu la fel, ca doar daca ai diaree tb sa te sperii. daca scaunul nu a fost moale, inseamna ca absorbtia pastilei s-a produs in mod normal, poate nici nu a apucat sa ajunga in intestin. nu cred ca tb sa te ingrijorezi prea tare, dar ar fi bine sa consulti un doctor.

    23 Sep 200901:53
  • person ..

    Nu draga. Stai linistita. :) Nu te mai panica atat din orice

    21 Sep 200909:18
Recomandari

Newsletter Ele.ro

 
 
-------------------------
  • person

    "a￯n incona￯tient, nimic nu ia sfa￯ra￯it, nimic nu trece, nimic nu se uita￯."

Blog Ele.rochevron_right
 
  • speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right
 
LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere