crema pt marirea sanilor

by: mihaelasisel
Buna
Am folosit crema fulfill care este adusa din america aceasta ajuta la marirea si tonifierea lor ,rezultatul se vede dupa 6-8 sapt la mine rezultatul sa vazut dupa 4 sapt si credeti-ma nu imi venea sa cred ca mi-au crescut sanii, mai multe detali aveti pe pagina de web http://mihaela.mysisel.com sunt produse fara toxine cititi ambalajele produselor de pe piata si o sa vedeti ce ingrediente au ce fel de substante se folosesc in samphon pasta de dinti crema de fata ruj etc

mirela

mirela

nu stiu daca e solutia cea mai buna

24 Iul 2012, 12:48

poate la tine a fost altfel dar la mine nu au avut efect cremele de genul asta,am incercat si cu tinctura de marar,cu susan,dar nimic!eu m-am operat la dr.Silvia Stanculescu si mi se pare ca operatia e calea cea mai sigura daca vrei un bust mare!am avut prietene la care au mai mers si artificii de genul asta,acum na,fiecare organism reactioneaza diferit...inainte sa merg la consultatie m-am informat si am gasit util site-ul clinica-metamorphosis(.)ro ,daca gasesti un medic de incredere nu mai ramane decat sa treci prin operatie :P

lilly_buterfly

lilly_buterfly

crema pentru marirea sanilor

18 Iul 2012, 10:08

pai si nu are si efecte adverse? ai luat asa fara sa consulti un medic??