Crestea sanilor. produsul Divine

by: maku
De 2 zile fac tratamentul cu Divine, este un produs facut de cei de la Dacia Plant. Acest set Divine, pt marirea si intretinerea sanilor, contine: un flacon cu 60 pastile (care contine marar, lemn dulce, pueraria, anason); tinctura, ulei de masaj, solutie pt comprese si o banderola. M-a costat tot setul 130 lei. Nu ma astept sa vad rezultate f rapid, dar cred ca peste o luna, o luna jumatate o sa creasca. Daca a mai incercat cineva setul acesta va rog sa postati un mesaj sa-mi ziceti ce efect a avut. Aaaa... inca ceva.. sa nu incercati niciodata produsele BioBust ca le-am incercat eu si n-au avut nici cel mai mic efect. In plus mai si costa f mult. Va pup si va astept cu mesaje despre acest vesnic subiect al maririi sanilor...

rauzan

rauzan

roxy

21 Feb 2009, 19:48

sanii..hmm...eo am sani detul d emari...stii cum poti sa faci ca sa nii sa fie mai mari ??
Mananca si fa sport pt k o sa pui kg in plus..mananci si faci sani..eo asa am fost.. dar am facut sport si al slabit si sa stii k nu e asa fain s aai sani mari k lumea te necajeste;)

ihatepink

ihatepink

Sa fim seriosi

23 Sep 2008, 16:14

Chiar mi se par povesti produsele astea care cica ar face sa-ti creasca sanii. Siliconul este singura sansa.

Si perioada de dinaintea menstruatiei si cea din timpul sarcinii.