cresterea sanilor

by: ana_karenina
A incercat cineva gama Divine de la Dacia Plant pentru cresterea sanilor?Tinctura de marar la mine nu a dat rezultate decat in ceea ce priveste fermitatea iar acestea au disparut dupa terminarea tratamentului.Daca aveti alte solutii care la voi au avut efect astept posturile voastre

ladyliz

ladyliz

divine

06 Oct 2008, 12:52

pana la urma ce rezultate a avut divine?? sunt rezultate sau ba??

leka

leka

Sani

02 Iul 2008, 12:44

^ stii cumva cam cat costa si daca o pot gasi la farmacie? mersi

cristina_m

cristina_m

tone up

30 Iun 2008, 16:52

pt tonifiera sanilor iti recomand crema de la clinians Tone-up - special pt sani si decolteu. nu costa mult, iar daca il cumperi de pe armoni.ro primesti si un cadou.
am o prietena care il foloseste si e foarte multumita de el.

maku

maku

alte produse pt cresterea sanilor

22 Mai 2008, 22:03

Nu incercati niciodata pastilele si gelul BioBust. Eu m-am lasat pacalita, am mai dat si o groaza de bani si degeaba... Acum,dupa cum spuneam incerc produsul nou de la Dacia Plant: Divine. Daca da rezultate va scriu si voua!

maku

maku

In legatura cu Divine

22 Mai 2008, 22:01

Am citit mesajul tau in care intrebai daca a folosit cineva produsele din gama Divine. Ei bine sa stii ca ieri mi-am cumparat acest set pt marirea sanilor si am inceput sa iau tratamentul. Nu stiu nici eu daca o sa aiba vreun efect, eu sunt increzatoare deoarece aceasta gama contine f multe plante (marar, lemn dulce, anason,etc.). Citeste si tu pe net mai multe despre prezentarea acestui produs si daca e vreo shimbare la mine o sa scriu pe forum. :-)Nu stiu cate saptamani trebuie sa fac tratamentul, femeia de la magazinul de unde mi-am luat setul zicea ca in vreo 3 luni s-ar vedea rezultatul. Setul acesta imi ajunge 20 zile si costa aprox. 130 lei.