CUM SA-TI FACI "REPARATIE CAPITALA"-PARTEA 3

by: gillianne
Ambele geluri au preturi rezonabile(60.000 lei vechi), au in compozitie plante care se regasesc si in produse straine avand preturi foarte mari, si in plus, la al doilea flacon, le voi inversa ca mod de utilizare.

5)-Am inceput tratamentul pentru CRESTEREA SANILOR.Dupa ce am tot studiat si parastudiat problema, acum 2 saptamani, am inceput tratamentul intern cu CONTOUR si sunt decisa sa il urmez timp de 3 luni si o sapt, adica 7 flacoane si asta ptr ca primul l-am luat din Farmacie cu 520.000 lei, iar urmatoarele 5 direct de la producator(cu 451.000lei vechi), si ptr 5 flacoane am obtinut unul bonus.Momentan sunt la ultima tableta din primul flacon.Sincer, pana acum nu am simtit nici un simptom(crestere in volum, fermitate, dureri) ci numai ca venele care conduc spre sani au devenit vizibile, semn ca este ceva in lucru.Am citit pe diverse forumuri , diverse pareri pro si contra, si chiar m-au amuzat cele contra..ptr ca multe dintre voi nu inteleg ca aceste plante au rolul lor bine definit, actionand la nivelul intregului organism pana la celula.Extern, utilizez produsul SUPER BUST, ptr masari usoare ale sanilor, dar as fi preferat ulei din germeni de grau...care momentan nu se mai produce in tara(fiind presat la rece avanf termen limitat de garantie).Voi continua cu un proces mental de vizualizare a sanilor mei..asa cum imi doresc eu sa fie si cum nu au fost niciodata intrucat in adolescenta am avut probl de ordin hormonal ce nu a permis dezv normala a sanilor mei.Printre miile mele de repete am parca si un preparat ce se folosea in antichitate si cum voi da de el, il voi aplica.Dupa 3 luni, voi continua inca 3 cu un produs din Japonia, creat pe baza unei plante numita Pueraria Mirifica si facand un calcul, o luna de tratament depaseste cu putin produsul Contour, numai ca din informatiile producatorilor am inteles ca are efect si de crestere(nu numai tonifiere)definitiva.

6-Mi-am inlaturat CEARCANELE provenite de la noptiile nenormite ani in sir, utilizand comprese din infuzie de albastrele si aplicand la ochi doua tipuri de creme.Crema pe baza de argila ASLA VITAL, am aplicat-o seara de seara, iar gelul de la TIS in cursul zilei.Acest gel are in componenta si albastrele iar pretul este super rezonabil(44.000 lei) Astfel. dupa ce m-am gandit daca sa iau celebra crema ptr ochi cu Myokine de Vichy care costa 750.000 lei vechi, am avut curajul sa incep aceste produse ieftine si totusi eficace.

Nu s-a postat nici o replica.