Ce v-a adus Mos Nicolae?????

by: cristine
Ce ati primit de Mos Nicolae?

pisi

pisi

M-ai lasat fara cuvinte

14 Dec 2006, 19:59

Sincer,eu va vedeam peste cativa ani,deja casatoriti,mi se parea ca sunteti un cuplu puternic,ca va iubiti mult si chestii asemenatoare.

Faptul ca s-a despartit de tine prin email,m-a socat,iti spun sincer.

Ce pot sa fac e sa-ti urez multa bafta cu bursa de anul viitor,esti o persoana puternica si inteligenta si sunt convinsa ca datorita acestor calitati ale tale iti vei gasi candva(mai devreme sau mai tarziu) sufletul pereche.

Eu in orice caz,iti tin pumnii pentru toate proiectele de viitor pe care intentionezi sa le intreprinzi.

Sa auzim numai de bine.

katy

katy

:)

13 Dec 2006, 20:43

yep, vbeam f serios... iar acum se tine d mine sa ne impacam... dupa c dai omului in cap si-l omori, vrei sa mai traiasca... hm... dar asta`i viata :D! imi focalizez atentia spre alte activitati... eu chiar vreau sa plec in strainatate, daca n am reusit anul acesta, poate reusesc la anul prin Erasmus sau Socrate, asa ca am cu c sa-mi ocup timpul ;)!

Iar ca gest a fost urat din partea lui, dar mai tare m-a durut faptul ca nici macar nu a fost in stare sa mi spuna in fata dupa atatia ani :(...

Sa avetzi o zi superba :)! PUpiki

cristine

cristine

:((((

11 Dec 2006, 12:03

Imi pare rau ca Mos Nicolae ti-a adus asta, draga Katty , dar stii tu "orice sut in fund..."

Pupicei multi :))))))

pisi

pisi

Katy,tu vorbesti serios????

11 Dec 2006, 10:41

Of,Doamne,dar ce o fi fost in mintea lui?! :((

Imi pare rau pentru voi doi. :((
Iti doresc sa treci cat mai usor peste aceasta incercare,daca ai nevoie de o imbratisare sau de o imbarbatare,suntem aici. :)

Te-am pupat si ai multa grija de tine.

katy

katy

09 Dec 2006, 21:11

mie mosul mi-a adus un mail de despartire, fain d tot, nu-i asa?

raluca_m

raluca_m

pai.......

08 Dec 2006, 16:19

la noi mosul a venit cu o nuieluta ca sa stim ca trebuie sa fim si mai cuminti decat pana acum
-un parfum ralph lauren
-papucei de casa
-o lumanare parfumata super mare
-o seara romantica
si gata

anaskumpy

anaskumpy

cel mai frumos cadou

06 Dec 2006, 16:02

am tot c mi-am dorit cea mai frumoasa familie si cel mai dulce prieten si p langa m-am simtit k atunci cand eram copila ....am primit fff multe dulciuri!!

hedonista

hedonista

06 Dec 2006, 12:10

eu am fost foarte cuminte si datorita acestui fapt moshu'mi a adus un tel nokia 6630...iar eu i am facut cadou un set (manusi si caciula adidas si dulciuri, ca "moshul" meu este ca un copil devorator de dulciuri :)

pisi

pisi

Cadouri in ghetute :)

06 Dec 2006, 10:35

Pai am primit un ruj si o oja asortata la ruj "Max Factor"(nuanta Red Wine din colectia Nailfinity),un Mos Nicolae de ciocolata,un buchet mare de trandafiri galbeni si o groaza de pupici.

Eu i-am pus in ghete Mosului o carte in engleza "Fahrenheit 451" a lui Ray Bradbury si o ciocolata amaruie "Lindt". :)

roughrastaa

roughrastaa

:)))

05 Dec 2006, 22:27

Un BONG :)