LA MULTI ANI!!!

personshane_54

La multi ani dragele mele!Astazi...de 8 Martie...va doresc tot ce e mai bun pe acest pamant...va doresc sa mergeti pe un drum numit VIATA, sa va impiedicati de un ciot numit NOROC, sa cadeti intr-o prapastie numita FERICIRE si sa culegeti o floare numita...IUBIRE!!!
La multi ani!
PS: sa fiti iubite!

• person Multumesc

Shane pot sa te intreb ce a determinat atit de multe si sincere si minunate urari ?!
    Abea astept sa mai aud cite ceva de la tine !
    Numai bine ,
    Zuzu

23 Ian 200718:15
  • person :)

Din pacate am tot mai putin timp liber...apuc sa intru o data pe saptamana pe forum...dar asta draga andra nu inseamna ca nu mai raspund la mailuri...nu mai raspund la mesaje pe forum...daca e urgent!da, intr-adevar acesta era si unul din motive pentru care eu ma aflam pe forum...sa mai vin cu o idee din partea masculina!

13 Mar 200610:37

si eu stiam tot ca annie... hm... shane! cum sa ne parasesti? si mie cine imi mai construieste cariera? :)

09 Mar 200622:19
  • person 9 martie

Eu chiar nu stiam nimic ziua internationala homo si lesbi. Citisem undeva ca cei 40 de mucenici s-ar lega de ziua barbatului. Era o poveste cu baut 40 de pahare... Uite o sa cercetez si revin!

P.S. De ce zici ca nu-ti mai gasesti locul printre noi? Ma obisnuisem sa-ti citesc posturile pe la subiecte care chiar ma interesau si chiar mi se parea fain sa avem si o parere masculina.

09 Mar 200621:02
  • person :)))

pentru voi...restul ce intr-adevar cei 7 ani au fost cu folos...fi-ti mereu voi...unice...independente...frumoase...inteligente...face-ti barbatii sa intre in "boala" si ...fara suparare...nu mai pierdeti timpul la shooping in mall!viata asta e mult mai frumoasa si are mult mai multe sa va ofere decat un simplu si banal sarut!
    gata...cam atat...ne mai vedem pe forum peste ceva timp...pana atunci v-am pupat si aveti grija de voi!

PS: eu unul nu imi mai gasesc locul printre voi...so...see u next time!good bless u!

09 Mar 200613:18
  • person annie...esti o scumpa...

dar nu suficient!
    9 martie e ziua internationala a homosexualilor si a lesbiencelor!so...ar trebui sa iti mai urez ceva?
    si asa..ca intre "prieteni"...de ce sa nu o recunoastem, nu?
    ":)))))"

09 Mar 200613:13

Mc,Shane..frumoase,foarte frumoase cuvintele tale!

08 Mar 200618:54
  • person 9 martie?!

Parca maine e ziua lor, nu?!
    Sau nu vrem sa recunoastem :)))))))))))))

08 Mar 200616:38
  • person Thnx

Merci mult Shane pentru urari

Pacat ca nu exista si o zi a barbatului ca sa iti intoarcem favoarea....

08 Mar 200616:29
  • person ;;)

mai shane ce poet esti, bravo! thank you thank you

08 Mar 200611:32
Recomandari

Newsletter Ele.ro

accident
  • person

"mai puternic"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test