martisor, felicitare, gand frumos -->moda?

personioana_v

Oare mai este inca in top cum era acum cativa ani buni sa dai si sa primesti martiosare, felicitari etc?

• person in fiecare an

se face ceva special de 1 martie....

20 Feb 201217:23
  • person Martisor.

Mie imi place intotdeauna sa ofer un cadou micut, un obiect, o atentie dar in acelasi timp si un martisor dragut. Am gasit anul acesta pe un site, martisoare foarte deosebite si ceea ce mi-a placut la ei este ca poti lua la bucata si poti alege tu singura ce mesaj sa apara pe martisor.. sa il personalizezi cum vrei pt cine vrei... ca si cum ar fi o felicitare deosebita.

20 Feb 201217:05
  • person martisor

mi-a trimis o prietena de curand un link catre un site pe care am vazut un cadou frumos de martisor. sunt niste martisoare speciale si deosebite asa ca sigur o sa fac impresie cu ele: http://www.cs-shop.ro

04 Feb 201211:31
  • person Local frumos pentru o seara speciala

Ca sfat va sugerez un restaurant foarte select si frumos cu specialitati din peste si fructe de mare. Acesta se numeste "Restaurant Istria" si este unul exotic si foarte romantic totodata!

06 Feb 201120:25
  • person petrecerea de 1 martie

Mi-ar face placere sa merg de 1 martie la un bal mascat cu buburuze, albinute, fluture si floricele:))
    Am gasit costumele pe www.jokeshop.ro

23 Feb 201015:02
  • person @anamariaaa

Ce ti se pare deosebit la niste margele de sticla?

Daca erau animalute sau flori din sticla, mai ziceam, dar sunt niste simple margele...

22 Feb 201011:49
  • person martisor

Martisoare trendy sunt pe siteul http://www.fancy-trendy.ro/index.php?pagina=produse&categorie=Martisoare ,eu mi`am comandat cateva si sunt foarte multumita de calitatea pietrelor,dar si de ambalaj.

30 Ian 201016:13
  • person Orice femeie

Orice femeie se bucura atunci cand primeste un martisor, indiferent ce este acela, o floare, un martisor clasic sau un mini cadou...simbolul este cel care impresioneaza, gestul, nu obiectul in sine.

04 Mar 200915:09
  • person e un dar special

Sunt de parere ca martisorul nu-l primesti in fiecare zi si cand zic martisor ma refer la ceva simbolic cu o ata rosu-alb. Acesta este adevaratul martisor pe care-l porti la piept pana-n 7-8 martie.Eu zic ca aceasta traditie mai e valabila si sper sa ramana! ...Eu una deabia astept sa primesc martisoare si ghiocei:) pentru ca-mi plac enorm:)

27 Feb 200814:09
  • person e cel mai frumos dar...

este un simbol aparte...eu de ex;ma simt foarte fericita cand primesc martisor

17 Dec 200713:22
  • person martisorul nu va dispare

surprinzator, din tot biroul am fost singura care am dus martisoare de 1 martie...insa colegii si colegele m-au rasfatat cu cate un buchetel de flori:d
    cel mai inedit martisor?... un ulei de parfum Kenzo de la refan de la mama mea

02 Mar 200716:43
  • person asa sa fie!

sa primiti fiecare cate un martisor, fiti frumoase, fiti voi insiva si sa nu uitati sa va alegeti o baba!

28 Feb 200722:22
  • person wow?

Ia-o tu usurel, nu intentoinam sa tip sau sa ironizez sau orice altceva de genul asta...Nu stiu de ce ai inteles tu asta...As folosi cu placere emoticons, insa pe aici nu-s defel. Oricum, o primavara frumoasa si sa primesti (de fapt sa primim) cat mai multe martisoare (traditionale sau nu)!

28 Feb 200720:56
  • person the big day

hmmm, maine e 1 martie, sunt curioasa cati isi vor aminti de martisorul clasic si cati nu ;)
    Eu i-am luat mamei si suorii mele martisor, dar prietenelor mele o sa le cumpar flori pt ca nu mai poarta martisoare /recunosc ca si eu as prefera sa primesc altceva :)chiar daca martisoarele sunt dragutze

28 Feb 200711:47
  • person wow!

relax...nici macar nu ma refeream la faptul ca e mai bine sau mai rau ca s-a schimbat..ziceam ca totusi s-a schimbat..exact ce zici tu...nu mai sunt martisoarele traditioanle...next time read out loud..poate intelegi...nici nu as vrea sa dispara...THAT'S MY POINT!

27 Feb 200717:22
  • person Eu zic ca da

Inca mai sunt "la moda" martisoarele, si nu vad nimic rau in asta, la urma urmelor este ceva traditional. Mie imi place foarte mult sa primesc si sa daruiesc martisoare, iar de la an la an apar din ce in ce mai multe idei noi de martisor...

27 Feb 200711:15
  • person altfel de martisor

Mie imi place si sa primesc si sa ofer martisoare, desi recunosc: intre timp s-au cam schimbat traditiile, martisoarele arata cu totul altfel acum. Firma unde lucrez eu, anul trecut mi-au dat un bilet la cinema :) , neasteptat nu? A fost chiar dragutz, am fost la CinemaPRO, filmul a fost super, oamenii de acolo dragutzi, cinema-ul e de departe cel mai tare... Trebuie sa recunosc ca a fost un martisor neobisnuit...

23 Feb 200712:29
  • person ....

sunt curioasa care mai tine cont in momentul de fata!

21 Feb 200720:07
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Bun Venit.
  • person

""

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON