vine luna martisoarelor..

personisabellla

... este una din sarbatorile mele favorite: daruim si primim. apoi, vine ziua mamei si astept s-o starng in brate . ce cadou le daruiti ?

• person Pentru Mama

O felicitare personalizata cu un martisor handmade este cadoul pentru mama mea de anul acesta. Apreciaza genul acesta de lucrusoare.http://www.tiparo.ro/8-martie---mama-prietena-mea-Felicitari-Martisor--8-Martie---Mama-Prietena-mea--p496780.html

21 Feb 201213:23
  • person eu nu cred ca este nevoie sa cumperi neaparat ceva

pentru a arata cuiva ca te-ai gandit la el/ea....un simplu gand este suficient, prietenii adevarati l-ar aprecia si pe acela!

21 Feb 201210:17
  • person Eu cumpar pentru ambele sarbatori dintr-un loc!

Am cumparat anul trecut de la Palatul Copiilor cateva brose handmade si cateva brelocuri din piele pe care le-am oferit atat de Martisor cat si de 8 Martie. Am pastrat numele site-ului
    Sper sa-i gasesc si anul asta la targuri!

20 Feb 201223:42
  • person e o surpriza

Consider ca oferind un martisor cuiva.. ii arati ca te-ai gandit la pers respectiva si ca ti-ai dat interesul.. si mai ales daca e un martisor personalizat.. va fi cu siguranta impresionat

20 Feb 201217:32
  • person eu ii cumpar mamei flori

la prietene nu le iau pentru ca mi se pare putin cam deplasat....si de 1 si de 8 martie....doar fac urari

20 Feb 201217:18
  • person Ce cadou ofer de martisor.

Mie imi place intotdeauna sa ofer un cadou micut, un obiect, o atentie dar in acelasi timp si un martisor dragut. Am gasit anul acesta pe un site, martisoare foarte deosebite si ceea ce mi-a placut la ei este ca poti lua la bucata si poti alege tu singura ce mesaj sa apara pe martisor.. sa il personalizezi cum vrei pt cine vrei... ca si cum ar fi o felicitare deosebita.

20 Feb 201217:03
  • person flori

mi-am facut u obicei din a le darui mamei si bunici de 8 martie flori... mi se par un cadou mai fumos decat martisoarele - se vor putea buura de aroma si frumusetea florilor cateva zile :) Totusi, voi avea grija sa le leg cu un snur de martisor

19 Feb 201009:43
  • person Mie

imi plac martisoarele naturale, facute din coji de nuca, aluna, con de brad, scoici etc.

Iar in ceea ce priveste ziua mamei, mi se pare cam aiurea sa o strang in brate doar pt ca e 8 martie. O strang in brate de cate ori am ocazia.

19 Feb 201009:34
Recomandari

Newsletter Ele.ro

sincere masti de toamna
  • person

"never say never"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON