barbatii

by: cristinapitesti
de ce sunt orgoliosi...desi stii ca tin la tine? dar totusi te fac sa suferi?

cricri

cricri

fals

15 Feb 2007, 01:15

un barbat atunci cand iubeste nu face niciodata o femeie sa sufere...prefera sa riste, sa mearga mai departe sau sa mai incerce o data..barbati iubesc mai intens decat femeile...dar vb despre iubire nu despre atractia sau dorinta fata de o femeie...pentru ca poti doar sa-ti doresti sau sa te simti atras de cineve dar sa nu te intereseze ce se va intampla dupa...dar nu poti sa tii la un om si sa nu-ti pese

alin

alin

nu chiar..

08 Dec 2006, 18:15

trist dar cam asa este in general, totusi tind sa cred ca generalizezi. nu toti suntem asa. eu degeaba iti spun ca te iubesc daca nu o simt, pentru ca o voi spune aiurea,iti vei da seama, same thing goes for the ladies, degeaba imi vei spune daca nu o voi simti, daca limbajul corpului tau nu sustine asta..

cri

cri

Pretul gesturilor

22 Nov 2006, 17:17

Hm...eu cred k si noi suntem f f orgolioase (eu cel putin nu las de la mine nici atunci cand iubesc cu disperare, ba din contra, atunci am mai multe pretentii)..iar ei, nu stiu, cateodata am impresia k nici nu-si dau seama ca fac chestii aiurea...si inca ceva, femeile pun mai mult pret pe gesturi decat pe cuvinte, barbatii insa, cred k cele mai importante sunt cuvintele. un TE IUBESC pt ei, ii scuteste de gesturi care poate pt noi fac mai mult decat 1000 de cuvinte...