ce parere aveti despre relatia asta?

by: lavinia_girl
l-am cunoscut pe X acum jumatate de an.De atunci am pus bazele unei relatii.Problema este k e cu 10 ani mai in varsta decat mine. Ai mei l-au cunoscut si au zis k e ok.El tot spune k ma iubeste insa eu nu stiu ce sa cred.Din cauza diferentzei de varsta incerc sa nu cred tot ce imi spune.Credeti oare k va functiona relatia asta si ca el chiar ma iubeste?

lavinia_girl

lavinia_girl

multumesc!

20 Aug 2007, 12:17

merci de urari :X sa fie

karinna

karinna

multa fericire!

19 Aug 2007, 19:35

si sa va iubiti 1000 de ani!

ella_16

ella_16

/

19 Aug 2007, 14:16

Ma bucur foarte mult pentru tine

lavinia_girl

lavinia_girl

:x

19 Aug 2007, 11:24

daca pana acum nu credeam k ma iubeste, acum mi-a demonstrat.Eu il iubesc tare tare si nu vreau sa il pierd.. chiar vreau ca relatia asta sa mearga

ella_16

ella_16

:)

17 Aug 2007, 16:40

10 ani diferenta nu e motiv ca sa nu crezi in vorbele lui....
In ziua de astazi poti sa nu crezi in vorbele partenerului chiar daca nu e diferenta de ani//
Asa ca mai mult conteaza de persoana,nu de virsta
SUCCES!!!

karinna

karinna

cati ani ai?

16 Aug 2007, 17:35

diferenta de varsta nu conteaza de multe ori,dragostea nu are varsta ! dar depinde f mult si ce varsta ai tu! trebuie sa te gandesti ce vrei de la relatie si daca nu ai incredere in el "incerc sa nu cred tot ce imi spune", mai bine nu continui relatia! daca el te iubeste sau numai tu poti sa sti!

lavinia_girl

lavinia_girl

:-s

15 Aug 2007, 16:11

eu am incredere in el insa imi bat la usha unele indoieli, uneori. Faza este k nu vreau sa sufar f tare dak rel asta se termina cumva.Eu tot descopar la el minciunele sau imi ascunde unele lucruri(poate nu sunt asha importante lucrurile pe care mi le ascunde insa ma deranjeaza faptul in sine). Si din aceasta cauza asta apar indoielile :-??

alecsa_x

alecsa_x

...

15 Aug 2007, 14:02

...fetele au dreptate ,conteaza si varsta ta dar banuiesc ca nu ai 12 ani si el 24! ma gandesc ca daca si parintii tai sunt de acord nu este o asa mare discrepanta intre voi!important este sa fi tu fericita si sa faci ce simti ca e bine pt tine! daca te simti manipulata intr-un fel pt ca este "mai mare" ar trebui sa afli daca asa este cu adevarat sau este doar o impresie de a ta!nu cred ca e bine sa "nu crezi tot ce spune" pt ca o relatie se bazeaza in primul rand pe incredere! eu iti doresc sa fi fericita!

kiss_and_tell

kiss_and_tell

nu conteaza

15 Aug 2007, 10:39

mistress are dreptate, conteaza si ce varsta ai tu. Dar varsta nu cred ca este un impediment, mai ales ca 10 ani nu reprezinta atat de mult. important este sa va iubiti si sa va straduiti ca relatia sa functioneze; nu obtii nimic fara putin efort :)

mistress

mistress

poate

14 Aug 2007, 22:16

pai tu cam cati ani ai?:p pt. ca depinde si de asta...si spui ca el te iubeste,dar tu il iubesti pe el?si ce intelegi u prin a functiona (orice relatie functioneaza...pana se termina:D)...adica ce astepti tu de la relatia asta?vrei o realtie serioasa...sa ajungi poate pana l maritis?:p :*

alecsa_x

alecsa_x

NU CONTEAZA VARSTA

14 Aug 2007, 20:26

daca va iubiti si totul e ok intre voi,nu vad de ce nu ar merge relatia! nu cred ca diferenta de varsta conteaza!