Ce s-a intamplat,oare?

by: fionda_rizzo
In urma cu doua luni am cunoscut un baiat si ntre timp am stabilit sa avem o "relatie " doar de distractie ,asta la cerea mea dar si a lui.In prima saptamana s-a ccomportat frumos, a doua nu ,iarasi a treia saptamana era foarte dragut...Eu nu l-am sunat decat de maxim doua ori de cand ne cunoastem si nici nu prea m-am omorat sa-l caut.Nu am mai vorbit de o saptamana ,eu nu l-am mai cautat si nici el pe mine.De curand am vorbit in mesaje si mi-a zis k stersese numarul meu de telefon , si ca sunt o fata ok doar nu vrea sa ne mai vedem.Nu mai inteleg ce se intampla.De unde saptamana trecuta era foarte dulce si scumpic ,acum nu vrea sa ne mai vedem si eu nici macar nu stiu cu ce am gresit.Pls ,am nevoie de sfaturi,voi ce parere aveti?

eva31

eva31

Tu ai scris ca...

13 Apr 2011, 04:35

Nu ai scris tu ca ai vrut o ``relatie`` doar de distractie? Distractie ai vrut, distractie ti-a oferit. Daca voiai o relatie serioasa, de ce nu ai fost tu serioasa de la inceput?

ladybug

ladybug

nu inteleg de ce iti pui atatea intrebari

12 Dec 2008, 18:07

daca relatia era fara obligatii asa s-a si terminat, nu? poate a cunoscut pe cineva, sau poate pur si simplu nu l-ai interesat f mult

b_ralu_83

b_ralu_83

probabil exista altcineva in viata lui

02 Dec 2008, 20:22

"confuzia" asta a lui... si starile contadictorii poate sunt provocate de prezenta altei tipe... poate este implicat deja intr-o relatie de viitorul careia insa nu este sigur... cine stie...
Se pare ca nici tu nu esti foarte convinsa ca vrei sa fii cu el (ai zis ca l-ai sunat doar de 2 ori)... asta inseamna ca nu iti va fi greu sa il uiti... sunt baieti destui... daca vrea intr-adevar sa fie cu tine sa te caute si sa insiste... Bafta!

seagull

seagull

hmmm

28 Nov 2008, 15:01

pai se pare ca n-a existat mare atractie nici la inceput. nu prea inteleg de ce te miri... sau oare n-am inteles eu bine situatia\?

egodog

egodog

n-ai gresit cu nimic

28 Nov 2008, 14:35

dar nici nu te-ai straduit prea mult sa fii cu el, nu? nici unul din voi nu vroia prea mult o relatie si atunci de ce sa plangi dupa el?

fionda_rizzo

fionda_rizzo

:)

19 Nov 2008, 12:14

merci mult pentru sfaturi cred k il voi suna si ma voi intalni cu el sa vad ce e in mintea lui si sa mi spuna adevarul

andreea_mandra

andreea_mandra

depinde....

19 Nov 2008, 09:47

Este posibil ca el sa fi fost deja intr-o relatie in momentul in care a incercat sa fie cu tine. Nu se stie exact ce scopuri a urmarit in momentul in care a dorit sa inceapa o relatie cu tine. Este posibil sa fi trecut printr-un moment dificil, si sa fi avut nevoie de consolare,dupa ce i-a trecut, te-a uitat si pe tine. Acesta poate fi un motiv...dar ar putea fi multe altele. Poate intre timp a dat de alta...sau poate pur si simplu nu vrea o relatie. Noi nu putem sti, iar daca tu vrei sa aflii, cred ca nu te poate impiedica nimeni...asa ca, poti sa incerci macar

lidia-fetesti

lidia-fetesti

pai...cum a venit

18 Nov 2008, 16:19

asa s-a si dus...nu le place cand intra in relatii care presupun responsabilitate, nu le place nici cand sunt intr-o relatie prea deschisa. Cine mai stie ce vor ei...ca-s cu fundu-n sus mereu...