Cititi toti va rog!!

by: helpmefindher
Rog moderatorii forumului sa fie indulgenti la postul asta. Poate fi considerat o forma usoara de publicitate, totusi scopul scuza mijloacele sper (cititi tot va rog).

Incerc sa localizez pe cineva, numai ca nu stiu ce facultate a terminat, sau numele, sau .. nimic. Daca aveti un minut liber si sunteti din Bucuresti, uitati-va pe http://helpmetofindher.bravehost.com/ E postata o poza acolo. Daca o cunoasteti dati-mi va rog un e-mail la adresa help_me_look4her@yahoo.com. Daca nu, va multumesc oricum ca v-ati uitat, intr-un final sper sa se uite si cineva care ma poate ajuta.

valeria

valeria

Pai nu trebuie sa intri...

24 Feb 2007, 13:01

De cum dai Enter apare ca nu esti autorizat, insa in dreapta e o fata zimbareata...ea e probabil. Sa speram ca in cele din urma cei doi se vor intilni, daca asa le e scris....

black_sweet_crush

black_sweet_crush

ce faza...

18 Ian 2007, 22:09

nu stiu ce fel de site e asta sau ce inerci tu sa faci cu el,insa pe mine nu m-a lasat sa-l vad ( cred ca e cu plata)...tnx pt tzepe,anyway...

danutzadanutza

danutzadanutza

...

26 Dec 2006, 09:44

ea e foarte dulcica...
iar tu...tu nu esti nebun...esti doar indragostit ! esti indragostit si asta este extraordinar! si este nemaipomenit k asta se ti se intampla acum , in aceasta atmosfera magica de Craciun! foarte greu sa dai de urma cuiva...mai ales k mai multe amanunte banuiesc k nu ai sa ne dai! si ar fi interesant unde i-ai facut aceasta poza...nu pot decat sa-ti spun sa nu-ti pierzi speranta ...ai s-o gasesti pana la urma, trebuie sa o gasesti dk asta iti doresti! Sarbatori fericite iti doresc si astept vesti de la tine despre...

helpmefindher

helpmefindher

pt moderatori

25 Dec 2006, 23:19

Stergeti va rog post-ul :)

Sarbatori fericite in continuare