cum sa cuceresc un scorpion?

by: iubitica
am cunoscut intr-un club un tip..scorpion...ne vedem mereu acolo...frecventam clubul...si il vad ca ma place totusi...ce sa fac ca sa-l apropii mai mult...imi place de el...oare poate fi mai mult decat atat?multumesc fetelor si baietilor :)

unracusor

unracusor

uff

06 Iul 2008, 14:54

nu mai categorisiti oamenii dupa zodie. Fiecare om e unic. Nu sunt retete sa cuceresti un scorpion..Unii sunt mai tupeisti,altii mai retrasi,stai si studiaza-l intai si apoi fa tu primul pas daca iti da ceva indicii comportamentul lui;)

vanghelis007

vanghelis007

Scorpioni?

20 Apr 2008, 08:00

Fiti foarte atenti cu ei dragele mele, pentru ca sunt extrem de periculosi:umbla intotdeauna cu coada sus, ca sarpele cu clopotei.Ca sa intelegeti mai bine, definitia scorpionului, este:Un sarpe cu clopotei, care si=-a lasat dinadins clopoteii acasa.
Un scorpion ii da telefon iubitei lui intr-o dimineata.In receptor rasuna o voce adorabila:
-Aloooo, cine este acoloooo?
-Scorpionul tau iubit-o!
-Daaaa?Ai dat de dracu, iubitel.Eu sunt fata lui Scaraoschi!

panterootza

panterootza

scorpion?bbbrrrr...

01 Feb 2008, 18:01

am avut si eu catziva´´amici´´scorpion...niciodata nu am ajuns la ´´relatii prea serioase´´.de ce?pt k sunt f ciudatzi...mie mi-au lasat impresia k le place´´vanatoarea´´si nu vanatul in sine...sfatul meu?nu face primul pas!lasa-l pe el sa te cucereasca,si nu ceda usor:)