curiozitate sau nevoie de cunoastere?

by: ga8r13llitt05
fetelor, asa cum ati banuit din titlul mesajului nu-mi dau seama dc pun intrebarea asta, dar am nevoie de cateva raspunsuri si mi-as dori sa fie cat mai multe pareri. intrebarea mea este: c va atrage la un baiat, c va face sa va indragostiti d el, c va determina sa va doriti o viatza langa acel baiat?

vanghelis007

vanghelis007

Uite

21 Apr 2008, 20:06

raspund serios.Ai dreptate.Aspectul fizic, ingrijit, reflecta starea morala a omului.

pisi

pisi

vanghelis,

21 Apr 2008, 18:14

si aspectul fizic al unei persoane e important.

vanghelis007

vanghelis007

Numai

20 Apr 2008, 10:25

Suvitele de par fac exceptie, dar acestea se cer numai in situatia in care o relatie merge foarte prost, si vrei sa pastrezi amintire, macar o ramasita din fiinta iubita.Dar sa fiti atente.O fatuca, a vrut sa ia de la mine o suvita de par, dar din greseala, nu a evaluat in mod corespunzator suvita si m-am trezit tuns zero, de parca frumosul meu cap semana cu al lui Yul Breiner, sau cu planeta Marte, numai dealuri si cocoloase.Deci este bine sa nu lasati pe nimeni sa se atinga de parul Dvs, pentru a nu va plange dupa aceea ca v-a scalpat iubitul vostru, care s-a comportat ca un indian Apache, sau Chipewa.Iar lotiunile pentru cresterea parului, nu dau intotdeauna rezultatele dorite.Un prieten de-al meu s-a dat cu o astfel dew lotiune, si i-au crescut in loc de par, muschi si licheni.

vanghelis007

vanghelis007

Raspuns

20 Apr 2008, 10:14

Calitatile.Totusi in ceea ce ma priveste va rog sa nu va ingramaditi, pentru ca la mine, eu numesc calitati, toate defectele.Credeti ca frumusetea este o calitate?Va inselati doamnelor.Este un defect ingrozitor.Nu poti sa vorbesti cu o fata si se face coada in spatele ei.Sau daca o inviti la o cofetarie...Una dintre prietenele mele se uita atat de pierdu-ta la mine, incat nici nu a bagat de seama cand a inghitit furculita.A trebuit sa-i opresc mana care tindea sa o ia pe aceeasi cale.Ori mana este foarte importanta in finalizarea unei relatii.Cand te duci la parintii fetei, ii ceri mana ei, nu piciorul, nasul sau urechea dreapta.

jaqlin

jaqlin

Sa aiba putin din fiecare....

15 Nov 2007, 14:42

Trebuie sa simti ca este persoana potrivita sa iti doresti sa iti petreci o vita cu el.Sunt multe care se pot mentionate,singuranta,intelegere,respectul,inteligent,sa simti ca iti impartaseste sentimentele sa fie 2 suflete in unul singur.

ga8r13llitt05

ga8r13llitt05

10x all

12 Nov 2007, 15:01

10x all pt urari, ink odata. asa e niciodata nu e prea tarziu, pt niik. pupicei dulci tuturor, si spre rusinea mea, tre sa urez si io la multi ani tuturor celor kr si-au sarbatorit ziua d nume odata cu mine. dk ma chema p mine gabriel, logic, p altcineva nu putea sa mai cheme asa sau gabriela, mihai, mihaela.... cu scuzele d rigoare ink odata la multi ani!

burby

burby

niciodata nu e prea tarziu:LA MULTI ANI!

11 Nov 2007, 04:18

mai intai atrage fizionomia...sa recunoastem...apoi ne uitam dak e ingrijit si bine pus "la 4 ace".Abia dupa aceea ne dorim sa-l cunoastem si vedem dak ne indragostim(cald,romantic,atent,iubitor)...dak le are pe toate ne dorim sa fim o viatza langa el.

pisi

pisi

Gabi,

09 Nov 2007, 20:48

la multi ani si numai impliniri pe toate planurile, iti doresc! :)

Te pup! :)

ga8r13llitt05

ga8r13llitt05

10X

09 Nov 2007, 07:47

10X all pt urari. pup all. hai k o iau k marmota din reclama aia. mai mult, mai mult;))) si, crisulet, cum mai decurge flirtul tau?ink nu l-ai convins sa avanseze? pupici

ga8r13llitt05

ga8r13llitt05

pup

08 Nov 2007, 14:03

mercik pt urari zaza, si multzumesc pt mes. ma asteptam la ceva mai detaliat, dar mai astept pareri. pupici

zaza

zaza

multe...

08 Nov 2007, 10:41

In primul rand "La multi ani!"
Revenind la intrebarea ta, raspunsul e mult prea complicat si nu as avea suficient spatiu. de obicei la un baiat ma atrage atitudinea, tb sa aiba acel ceva care sa-mi atraga atentia. In plus, imi place sa fie sigur pe el, indraznet, dar nu nesimtit. sa aiba bun simt, umor, sa fie inteligent, sa stie ce vreau...asta-i doar inceputul :)