de un sfat as avea nevoie

by: caramello
Citesc de ceva timp pe forum-ul acesta dar nu m-am gandit sa scriu pana azi,cred ca o parere din partea voastra ar fi bine primita,acum sper sa aveti plecerea sa imi impartasiti parerile voastre.Anul trecut am avut parte de o relatie frumoasa dar pe care nu am stiut sa o apreciez.Ma purtam f urat cu baiatul respectiv de-si era mai mare decat mine cu vreo sase ani,eu am 23.Am pus punct relatiei intr-un mod frumos,am ramas prieteni.Dar acum am inceput sa ii duc lipsa,imi este dor de el si cateodata cred ca nu pot sa trec mai departe.El acum are prietena si se inteleg destul de bine.Am incercat sa ma impac cu el,i-am spus ce simt pt el si a zis ca va face sa fie bine pt toti.Nu a facut nimic.Eu am cunoscut zilele astea un baiat si ne intelegem binisor.E placut,e atent si avem multe in comun.Crede-ti ca e timpul sa merg mai departe sau ar trebui sa mai incerc la fosta relatie.Nu imi place sa fiu insistenta si cred ca prin felul lui a incercat sa ma faca sa inteleg ca lui ii e bine langa actuala prietena.Sper sa ma ajutati.Va pup dulce si va doresc o zi buna.

vanghelis007

vanghelis007

Carmelito,

12 Apr 2008, 21:01

Ai pierdut trenul, el a plecat din gara si a oprit in alta halta.Ia-o si tu pe directia ta, pentru ca viata ti-a dat o lectie.Daca nu ai inteles, ea continua sa-ti dea lectii, dar acestea pot fi dureroase pentru tine.

vanghelis007

vanghelis007

Carmelito,

12 Apr 2008, 21:01

Ai pierdut trenul, el a plecat din gara si a oprit in alta halta.Ia-o si tu pe directia ta, pentru ca viata ti-a dat o lectie.Daca nu ai inteles, ea continua sa-ti dea lectii, dar acestea pot fi dureroase pentru tine.

vanghelis007

vanghelis007

Carmelito,

12 Apr 2008, 21:00

leo

leo

ah draga....

22 Feb 2008, 13:00

dar un contract de confidentialitate nu semneaza si drlove asta? nu de altceva dar sunt multe reviste care au nevoie de subiecte si sa dam asa gratis hrana altora nu suna a business....

dr_love4u89

dr_love4u89

buna

22 Feb 2008, 11:37

Care aveti probleme in dragoste si nu mai jtiti ce puteti face sa le rezolvati intrati pe id-ul "dr_love4u89" asta chiar jtie ce face !!!! nu ezitati dak va aflati intr-o situatie fara sperante !!! sfaturi si multe altele online !!!!

leo

leo

...

19 Feb 2008, 02:35

mergi mai departe. ai gresit oricum fata de respectiva persoana si asta in viitor s-ar rasfrage asupra ta.