Farmec personal

by: 
Care crezi ca este farmecul tau personal prin care ii seduci pe barbati? Care ar fi atuul tau?

venturer

venturer

ma bag si yo in seama

18 Mar 2009, 01:00

ma...parerea mea e k tre sa-l atragi cu ce ai tu...fara sa te gandesti ce sa faci,sa fortezi sau sa pari cumva sau lalala...dak e sa te placa,te place el oricum :P

seagull

seagull

cred ca farmecul personal

09 Ian 2009, 12:39

vine din interior. fiecare avem farmecul nostru, care atinge preferintele anumitor barbati. cred ca nimeni nu poate fi pe placul tuturor. dar intradevar unele pot fi mai seducatoare iar la altele totul poate fi mai subtil

nymphetamines

nymphetamines

personalitate

23 Dec 2008, 15:21

conteaza sa te faci placuta si conteaza atitudinea. insa mai importanta este persoana careia vrei sa-i atragi atentia. daca 90% din barbati gasesc un lucru atragator tu s-ar putea sa dai exact peste unul din ceilalti 10% care nu se simte atras deloc de acel lucru

buburuzik

buburuzik

ochii

13 Dec 2008, 21:15

O privire spune tot ;)

zambareatza

03 Sep 2008, 17:45

Cred ca zambetul si felul meu de a fi optimist si vesel sunt atuurile mele. Stiu sa ma bucur de fiecare zi si ii energizez pe cei din jurul meu, cel putin asa mi s-a zis :)
Nici nu mi-am dat seama ca zambesc atat de mult pana cand un profesor de la Univ. mi-a scris in scrisoarea de recomandare, pentru job, ca am intotdeauna un zambet pe buze, chiar si la examene :)

andreea_mandra

andreea_mandra

.........

01 Sep 2008, 08:55

depinde foarte mult pe cine vrei sa farmeci....si ce-i place persoanei in cauza :)

ladybug

ladybug

sexy

31 Aug 2008, 19:28

flirt... zambet, priviri... a fi sexy vine din interior in primul rand, caci poti fi oricat de frumoasa daca ochii tai nu spun nimic e cam degeaba...

gaspy

gaspy

brainiac

28 Aug 2008, 12:38

imi place sa cred ca inteligenta. dar pana a ajunge el sa descopere asta incerc sa il atrag cu zambetul.