cum ii spun ca sunt virgina?

by: caticati23
buna! am 23 d ani si culmea... sunt virgina :D greu d spus cum am rezistat pana acum... in fine... am un prieten de ceva timp, si nu stiu cum si cand ar trebui sa-i spun asta... nu stiu cum ar trebui sa abordez subiectul... nu vreau sa-l sochez.. mi-ar prinde bine putin ajutor... va multumesc! :)

neli_ney

neli_ney

f.bine

11 Mai 2013, 22:07

sa multumeasca lui D-zeu.putine sunt ca tine.acum isi incep viata sexuala la 13-14 ani,mare parte dintre fete.

eva31

eva31

De ce sa il sochezi?

26 Apr 2011, 01:53

Sa zica mersi ca nu a dat peste o curva.

stoe

stoe

cand se va intampla ...

16 Dec 2010, 07:38

ii vei spune ... stii sper sa nu te sochez .. eu, nu am avut pana in prezent contact sexual cu nimeni ... sunt fata mare si mi-e frica de ce se poate intampla ... inca nu ma simt pregatita [in cazul in care nu vrei :) ] ...

ai grija cum subliniezi ideea ... ca poate intelege si ca faci misto de el :) ...

ar trebui sa aibe rabdare cu tine .. sa te inteleaga , sa fie tandru .. si sa nu grabeasca lucrurile ...

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Pai

14 Sep 2010, 08:29

nu ar trebui sa fie prea greu, pentru ca la un moment dat va incerca cel mai probabil sa "se apropie" de tine intr-un mod mai sexual.

Si atunci ii poti spune, insa ai grija sa prezinti situatia ca pe ceva firesc, ca pe ceva asumat, in nici un caz ca pe un handicap sau ca pe o "onoare" pe care esti gata sa ti-o aperi cu orice pret.