dureri insuportabile

by: noi_2
de 2 luni am o relatie cu un baiat,pana aici nimik anormal ,de la un timp am dureri insuportabile in zona burtii mai jos d buric,cu cat el impinge mai tare cu atat ma doare mai tare,durerea ma tine cam 1 min apoi trece,nu pot duce la bun sfarsit un act sexual,sunt frustrata si suparata pt k nici el nu "termina" si se plange de dureri in zona genitala,este normal ?ce putem face?astept raspunsul vostru...

eva31

eva31

Ce sex faceti voi?

26 Apr 2011, 02:13

Va iubiti sau va torturati reciproc? Actul sexual nu ar trebui sa fie asa. Invatati si voi sa faceti sex, nu sa va raniti reciproc. Tu poti face cancer de col uterin si el poate face adenom de prostata. Voi de romantism, senzualitate ati auzit? Oamenii, de obicei, cu un preludiu bun, pot ajunge la excitatie inainte de inceperea actului sexual. Duceti-va la un sexolog bun pentru alte sfaturi. Dar intrebarea este: voi va mai iubiti sau faceti doar sex?

noi_2

noi_2

dureri insuportabile

16 Aug 2010, 11:45

ok,mersi mult,am rezervat deja vizita la ginecolog,numai k e peste o saptamana,trebuie sa astept pana atunci,ma gandesc mereu la ce ar putea fi,de aceea am postat mesajul,oricum ms mult pt raspuns

cold_as_ice

cold_as_ice

Vezi

16 Aug 2010, 08:41

ca ceea ce semnalezi tu seamna foarte mult cu o anexita sau cu o infectie genitala. Nu inteleg de ce nu te duci la un consult ginecologic de specialitate. Actul sexual nu trebuie sa fie NICIODATA dureros.