el vrea sex zilnic...

by: ellyduna
buna...sunt de citeva luni cu iubitul meu iar el vrea sa facem dragoste zilnic si chiar de mai multe ori intr-o zi...cind nu vreau e rece si avem discutii...nu stiu cum sa mai ies la capat cu el pt ca nu as vrea o eventuala despartire.astept un sfat...

lolitalove

lolitalove

fa acum cat poti

25 Aug 2011, 04:53

ca dupa nu o sa mai vrea zilnic si ai sa plangi tu sa-ti faca macar o data pe saptamana .

eva31

eva31

Spune-i ca ....

26 Apr 2011, 02:45

Spune-i ca, daca vrea zilnic, pai zilnic sa fie romantic, pasional si zilnic sa ai parte de preludiu. Si nu ma refer doar la cel din pat. Ma refer si la modul cum te aduce in pat.

bac69

bac69

el vrea sex zilnic

07 Ian 2010, 10:30

eu m-am despartit de ea din cauza asta am stat cu ea 5ani

ellyduna

ellyduna

mda.......

23 Oct 2009, 20:47

ms mult....important e sa inteleaga ce vb dar cine stie....nu as vrea nici sa traiesc un stress continu

arrhyana

arrhyana

...

23 Oct 2009, 20:35

Eu nu cred ca asa e la inceput. Eu sunt cu iubitul meu de mai bine de 5 ani si de asemenea vrea sa faca dragoste cu mine in fiecare zi, uneori nu doar o data, bineinteles asta nu inseamna ca si primeste ce vrea. in primul rand sa sa fi fericita ca asta inseamna ca te place si te doreste, in al doilea rand trebuie sa discutati si sa ii explici ca femeile nu sunt atat de "dornice" ca barbatii. Discutati calm si matur. nu tot ce vrea poate primi mereu. oarerea mea