Sfaturi utile

Te confrunti cu o situatie dificila in familie sau pur si simplu ai nevoie de un sfat? Discuta cu ceilalti forumisti despre ce te nelinisteste!

fibromul uterin - rezolvare

Buna ziua ! Cel mai bine este sa mergeti la un medic care va poate garanta ca puteti scapa de aceasta problema fara alte complicatii. Fiica mea a avut...

0 mesaje

Probleme cu sarcina

Buna ziua! Cel mai bine este sa nu intrati in panica deoarece s-ar putea inrautati si starea copilului. Cred ca cea mai buna decizie ar fi sa mergi cu...

0 mesaje

Sarcina cu probleme?

Buna ziua! Cel mai bine este sa ceri parerea doar persoanelor avizate, in acest caz medicului ginecolog. Eu sunt foarte multumita de dr. Silviu Istoc....

0 mesaje

OPERATIA LAPAROSCOPICA SI FIBROMUL UTERIN

Buna ziua! Cel mai important lucru pe care trebuie sa-l faceti este sa mergeti cat mai repede la doctor. Am intalnit si eu problemele dvs si am avut n...

0 mesaje

Sarcina cu fibrom uterin

Buna ziua! Desigur ca o sarcina poate fi dusa pana la sfarsit chiar daca exista un fibrom. Am intampinat aceasta problema si dupa multe vizite la dive...

0 mesaje

Probleme in sarcina

Buna ziua! Indicat ar fi sa nu va panicati. Cred ca cel mai bine ar fi sa asteptati raspunsul medicului, insa va sfatuiesc sa mergeti cu rezultatele s...

0 mesaje

FIBROMUL UTERIN

1. Buna ziua! Eu am avut o problema cu fibromul care se marise cu cativa centimetri in ultimele luni consecutiv, desi ani de zile ramasese la aceeasi ...

0 mesaje

FIBROMUL UTERIN

1. Buna ziua! Eu am avut o problema cu fibromul care se marise cu cativa centimetri in ultimele luni consecutiv, desi ani de zile ramasese la aceeasi ...

0 mesaje

Solutii fibrom uterin

Buna! Si eu am avut fibrom si am mers la doctorul Silviu Istoc. Auzisem de el ca este specializat in ceea ce face. Am mers la dansul si mi-a indeparta...

0 mesaje

INFORMATII DESPRE FIBROMUL UTERIN

Buna ziua! Sfatul meu ar fi sa faceti niste analize pentru a stii exact daca exista un fibrom sau aveti alte probleme. In cazul in care este vorba des...

0 mesaje

OPERATIA LAPAROSCOPICA

Prietena mea a avut o problema cu fibromul, care se marise destul de mult. Nu a vrut sa conceapa ideea ca nu va mai putea ramane insarcinata, asa ca a...

0 mesaje

fibromul uterin si operatia laparoscopica

Buna! Si eu am avut fibrom si am mers la doctorul Silviu Istoc. Auzisem de el ca este specializat in ceea ce face. Am mers la dansul si mi-a indeparta...

3 mesaje

Cum imi fac o prietena ?

Am 29 ani ma numesc silviu sunt zodia capricorn la noi in jud ms vanatori multe fete is maritate si au copii sunt cam incurcat cum sa cunosc o fata pe...

0 mesaje

Jay gsm

RJAY-GSM Reparatii telefoane mobile, PDA, GPSSincronizari, salvari de dateVânzari componente si accesorii pentru telefoane mobileSchimbarea softului ...

1 mesaje

acord bani imprumut fara garantii

Credit oferta împrumut serios si rapid de la 2000 la 10.000.000 de euro fiecare persoana serioasa. E-mail: laura.dragutza102@gmail.com

0 mesaje

Cum sa le construiesti copiilor increderea in sine

Increderea in propria persoana este o calitate pe care o construiesti de-a lungul vietii. Sunt foarte multi copii in zilele noastre care nu mai au inc...

0 mesaje

Distrativa in familie

Acum puteti avea o dupa-amiaza interactiva alaturi de personajele Trolls. Poppy, Branch si Biggie sunt gata sa se distreze alaturi de tine si de copil...

1 mesaje

Ladybug se intoarce!

Eroina din Paris, Ladybug, este gata sa fie cea mai buna prietena a fetitei tale. Saptamana viitoare revin pe stoc produsele din gama Ladybug. Ghiozda...

0 mesaje

Ajuta-l sa isi faca temele cu noul E-book

Vrei sa iti ajuti copilul sa isi faca temele singur? Descarca gratuit E-book-ul cu 10 sfaturi pentru tine si pentru scolarul tau. Il vei ajuta la teme...

0 mesaje

Ajuta-l sa isi faca temele cu noul E-book

Vrei sa iti ajuti copilul sa isi faca temele singur? Descarca gratuit E-book-ul cu 10 sfaturi pentru tine si pentru scolarul tau. Il vei ajuta la teme...

0 mesaje

VA rog, un sfat!

Buna! Voiam sa va rog sa mi dati niste sfaturi pentru mama mea, a intrat la menopauza si nu stiu ce sa fac, are bufeuri, stari de oboseala, e nervoasa...

0 mesaje

Amintiri dragi din copilarie

Va mai amintiti? Cand eram mici purtam uniforme, cravate de pionieri si matricole la scoala, mancam portocale si banane doar de Sarbatori - dar ne buc...

0 mesaje

Inovatie de la Scholl

Intotdeauna mi-am dorit sa am piciare frumoase si fara bataturi. De aceea am inceput sa folosesc pila electronica Scholl Velvet Smooth cu cristale de ...

0 mesaje

Sfat gradinite Bucuresti

Buna,As vrea sa imi dau baiatul al gradinita si nu stiu ce sa aleg. Eu stau in Drumul Taberei, in sectorul 6. M-am documentat putin pe net si am gasit...

0 mesaje

Curs Micropigmentare

stie cineva un curs bun de micropigmentare? dar sa fie in Bucuresti

17 mesaje

despre fericirea femeii

Ce ar trebui sa faca un sot pentru ca sotia sa sa se considere fericita alaturi de el Ce inseamna pentru o femeie un barbat responsabil

3 mesaje

Solutie Suifan

Am cautat pe internet si in sexshop-uri o solutie/spray pentru intarzierea ejacularii precoce si am gasit aceasta solutie despre care se spune ca ar f...

1 mesaje

Cum trebuie sa te comporti cu un copil rasfatat?

Aveti ceva sfaturi sau experiente? Doresc sa aflu mai multe despre cum ar trebui sa ne comportam cu copiii rasfatati

2 mesaje

Persoanele in varsta si obiceiurile "invechite"

Cum poti sa dezobisnuiesti o persoana mai in varsta sa faca anumite lucruri? Sa-i explici ca nu este bine ce face, chiar daca traieste cu impresia ca ...

4 mesaje

Ursitoare de botez

Hello. Bine m-am gasit, dragele mele. In 2 saptamani, imi botez minunea, Dragos. Am vazut niste ursitoare la un botez acum vreo doua luni dar n-as put...

6 mesaje

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.