esti de acord sa joace copilul tau in reclame?

by: gabrielaudeanu
caut copii care sa aiba aptitudini, sa fie talentati si ai caror parinti sa fie de acord cu aparitia tv pt copilul lor cand doresc si cum doresc, fie intr-o reclama, fie intr-un film, fie intr-un serial.. copiii sunt inscrisi intr-o baza de date (un actor spunea candva : "orice copil de pana la 14 ani este actor profesionist, pt k la el totul este un joc frumos" ), baza de date in care sunt peste 120 producatori, care posteaza zilnic anunturi pentru castinguri. Parintii au posibilitatea de a alege cele mai bune conditii ( de a alege castingul) si merg cu copilul la producator. Totul se intampla pe o perioada de 1an cu posibilitate de prelungire contractuala. Pt copil va fi poate o joaca, pentru parinte o mandrie, atat morala, cat si financiara

fbmimi.michelaa_Balagiu_Mimi

fbmimi.michelaa_Balagiu_Mimi

Pentru Reclame

22 Iun 2017, 09:58

Da.Sunt de acord.

fbionica093_Ion_Alina

fbionica093_Ion_Alina

sunt de acord

11 Mar 2017, 15:05

Avem un baietel de 6 luni caruia ii place foarte mult sa pozeze si zambeste tot timpul , are ochii verzi si parul saten deschis.

pelerinul9

pelerinul9

Pentru reclame ,filme

25 Nov 2016, 22:11

Da ,baiat 1 anisor blond ochii albastri

fbnana_badea_Carmen_Nastasia

fbnana_badea_Carmen_Nastasia

PT RECLAMA

31 Oct 2016, 14:55

da

mloredana27

mloredana27

sunt de acord

19 Sep 2016, 11:05

sunt de acord sa apare in reclame am un baietel de 3 ani vesel sociabil

sukru_f

sukru_f

Reclama copil

29 Iul 2016, 17:26

Imi doresc ca nepotica mea sa joace in reclame. Ma puteti contacta la tel

Multumesc,

Iulia Margarit

rodicacr

rodicacr

da

04 Mai 2016, 19:26

da sant de acord

rodicacr

rodicacr

da

04 Mai 2016, 19:25

da sant de acord

winter20

winter20

reclama

30 Apr 2016, 22:23

da, sunt de accord. am o fetita de 10 luni, este blonda cu ochii albastri

amradu

amradu

O mica vedeta

19 Apr 2016, 10:21

Buna ziua. Am o fetita de 7ani. Este foarte frumoasa, inalta 1.20m,slaba, satena cu par lung, ochii albastrii. Ii place modeling-ul, sa danseze. Ii place a fie o mica vedeta.

petrafloelisa

petrafloelisa

contact

11 Apr 2016, 11:13

Da...
contact tel.

petrafloelisa

petrafloelisa

reclama

11 Apr 2016, 10:28

buna. am o fetita de 2 ani si 7 luni este foarte priceputa la acesti anisori. comunica canta si danseaza. invata foarte repede. cred ca e foarte frumoasa pt ca lumea ne opreste pe strada si o admira. Neam gandit pana la urma sa acceptam sa joace intrun film sau o reclama dar contra cost. in Irlanda am mai avut propuneri pt reclame...
va rugam sa ne contactati cu seriozitate.

valentinatudoran2015

valentinatudoran2015

Da

04 Apr 2016, 13:10

Buna ziua!
Suntem de acord,da.

mihaelaand7

mihaelaand7

Da

13 Mar 2016, 17:33

Da sunt de accord,am o fetita de aproape 6 ani si e foarte frumoasa!

a.anamaria2015

a.anamaria2015

copil reclame

13 Dec 2015, 10:43

sunt de acord astept telefon

ovvidiughencea

ovvidiughencea

reclame

02 Dec 2015, 10:16

da sigur sunt de acord

adina1007

adina1007

Sunt de acord

31 Oct 2015, 15:59

Am o fetita de 4 luni si sunt de acord sa apara in reclame . E o fetita foarte sociabila, si scumpica rau. ms

vasssi

vasssi

sunt de acord

12 Sep 2015, 14:18

Da , as dori sa apara baietelul meu in reclame. Are 2 ani si 3 luni si este un copil vesel si sociabil.Suntem inscrisi in baza de date a unei agentii de publicitate ,si urmeaza sa apara in editia lunii septembrie a revistei KIDS FASHION MAGAZINE. vasi_dragomir@yahoo.com

anamariamihalache

anamariamihalache

Copii

11 Sep 2015, 13:18

Buna,
Am un baietel de 7 luni si mi-ar placea sa apara intr-o reclama. Foarte multa lume mi-a recomandat sa fac pasul acesta. Va multumesc!

anarux

anarux

sunt de acord ca fiica mea sa apara in reclame

11 Feb 2015, 17:03

de fapt suntem inscrisi la o firma de casting dar nimic cred ca sunt doar bani pierduti lasti-mi un mail tudor.ruxandra1988@gmail.com

irina.stoica.35

irina.stoica.35

Buna

27 Ian 2015, 15:33

Am o fetita de 5 luni jumatate pe 06 februarie implineste 6 lunite este o gingasa as dori ca pozele cu ea sa aparala in reclame si alte activitati.Multumesc

daniela.hapeci

daniela.hapeci

copilul meu

22 Dec 2014, 00:54

Da as dori sa apara copilul meu in reclame,are 2 ani si 5 luni este un copil vesel si sociabil,foarte frumos

alex_twist2001

alex_twist2001

pentru casting

01 Iul 2013, 12:53

Sunt de acord si as fi interesata de aparitia copilului meu intr-o reclama, intr-un film, intr-un serial etc., copilul are varsta de 11 ani si pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati la adresa de email veronicasocol@yahoo.com sau telefon .
Va multumesc!

gabrielaudeanu

gabrielaudeanu

Anuntul nu mai este valabil.

07 Dec 2011, 12:15

Anuntul nu mai este valabil.

rogoveanumihaela

rogoveanumihaela

Cu siguranta

02 Dec 2011, 02:06

Mi se pare un cliseu faza cu "nu imi chinui copilul prin reclame". Intra-devar, media din toata lumea a publicat tot felul de nateriale in care unii parinti disperati ajungeau pana acolo incat sa isi injecteze copiii cu botox.
Dar sa vorbim de lucruri normale - sa iti apara copilul intr-o reclama este un lucru extraordinar si nu este absolut nici un chin - este chiar o experienta, de cele mai multe ori, placuta si pentru copii si pentru parinti.
Eu mi-am inscris fetita la mai multe agentii insa pana acum, singura care ne-a contactat si cu care am lucrat (o reclama si doua sedinte foto) a fost Twist Media casting.

Pentru cine intereseaza, adresa site-ului este twistmedia.ro .

anucy

anucy

reclame

24 Nov 2011, 15:31

buna ziua,as vrea sa va intreb despre reclame pt copii.m-ar interesa:id:ellasweetangel,sau mail:ellasweetangel@yahoo.com

seila

seila

buna

03 Nov 2011, 15:57

am un baietel de 2 ani , e frumusel si mi-as dori sa joace intr-o reclama

getaursachi

getaursachi

sunt de acord

15 Iul 2011, 08:13

mie mi-ar placea ca fetitza mea sa aiba o astfel de viata...are aptitudini in acest domeniu ,desi are numai doi anisori si jumatate.....

daniela_aurora

daniela_aurora

Fetita mea este indragostita de aparatul foto

08 Mai 2011, 19:31

Am o fetita de 4 luni si jumatate. Inca de la primele poze pe care i le-am facut, am remarcat ca este foarte expresiva si fotogenica. Pe masura ce creste, pare din ce in ce mai interesata si mai fascinta de obiectul acesta luminos care o urmareste din diferite unghiuri. Il urmareste la randul ei cu mare atentie, iar rezultatul este de fiecare data incantator. Reusesc sa surprind niste cadre minunate. Mi-ar placea tare mult sa valorific acest potential al ei. danigherghinel@yahoo.com

romanflavia85

romanflavia85

caut reclama pt copilul meu

22 Feb 2011, 18:44

am un baietel de 1an si 3 luni are ochii albastri si e foarte dragalas mi-as dori tare mult sa joace intr-o reclama.contactati-mala nr de tel daca doriti pot sa va trimit poze