Caut cosmeticiana

by: deko-ambiental
Buna fetele,

Stie cineva o cosmeticiana, o cheama Anca si a lucrat pana nu de mult, la salonului Aurei Sonei- Andlum de pe Badea Cartan in Bucuresti? Este foarte buna, din pacate a plecat subit de acolo, si nu-i pot cere numarul de telefon patroanei, ca nu mi-l va da sigur. Stiu doar ca o cheama Anca si a terminat facultatea de istorie. Daca o cunoaste cineva, poate imi lasa si mie un nr de tel. Multumesc

eu_jasmine

eu_jasmine

cosmeticiana

24 Nov 2010, 15:40

Bonjour
Trecand prin zona Bucur Obor(soseaua Stefan cel Mare) am gasit un salon de cosmetica care mi-a placut foarte mult:) atmosfera intima si preturi excelente (pensat 10 ron,epliat inghinal total 15 ron);Geanina m-a impresionat prin profesionalismul ei!(o puteti contacta la 0765755435,)
Bafta!

tashulina

tashulina

buna

24 Sep 2010, 09:14

ideea de mai sus. Daca nu da roade, gaseste-ti o alta cosmeticiana, la fel de buna.

scorpion_girl

scorpion_girl

Ii

20 Sep 2010, 08:44

poti cere nr de telefon in alt fel, nu neaparat spunandu-i ca ai nevoie de serviciile tipei respective. Vezi in ce termeni vb despre ea si daca vb de rau, ii poti spune ca ai nevoie sa o citezi intr-un proces :))

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.