Ce produse de machiaj utilizati cel mai des?

by: addy
Care sunt produsele de machiaj de care nu va puteti lipsi niciodata si pe care le purtati permanent in geanta?

Eu port cu mine tot timpul rimelul negru si un luciu de buze transparent. Voi?

sesi

sesi

cele mai importante

26 Feb 2007, 22:31

ruj,rimel,parfum, o crema ptr maini

lindefinissable

lindefinissable

in geanta

09 Feb 2007, 18:35

Port in geanta urmatoarele articole: oglinda, pudra, servetele umede pt. maini, un parfum mic (este special pt. geanta, nu vreau ceva greu), ruj si gloss! Cam atat!A, la asta se adeauga agenda, telefonul, un baton de cereale (ca sa fie radiografia completa a gentii!)
Va poop!

yuliana

yuliana

prea putine

08 Feb 2007, 19:22

nu port decat un gloss si pudra pentru ca are oglinda:)

strange...

27 Oct 2006, 14:05

Eu sunt dependenta de produsele de machiaj...asa ca eu am intotdeauna orice la mine, parfum, ruj, gloss, rimel, oglina, si multe altele...

kenya

kenya

hmmmm

25 Oct 2006, 00:00

in primul rand oglinda,rujul,pudra,fardul si creionul de ochi...cateodata imi iau chiar si fondul de ten,nu se stie cand ai nevoie de el:D chiar si parfumul

karinaaa

karinaaa

Oglinda e prima

17 Oct 2006, 11:28

In primul rand oglinda, rujul sau glosul depinde de sezon si cum sunt machiata, servetele demachiante pt a elimina eventualele impuritati.App ma fardez cat mai natural las fata sa respire nu fond de ten sau pudra decat la ocazii speciale...

moon_girl

moon_girl

ale mele

10 Oct 2006, 10:55

Eu nu ma pot lipsi de niciuna:))))

Dar incerc sa ma limitez... Oglina in primul rand! gloss..pudra shi fard de pleoape...shi imi mai pun cate o mostra de parfum sa nu zic k nu am la mine:P....

cristine

cristine

Trusa de baza

02 Oct 2006, 13:35

Nu as iesi din casa nici sa ma tai fara contur de buze , ruj , antiperspirant , crema de maini si corector (pentru orice eventualitate). A , am uitat OGLINDA :))).

addy

addy

yup

15 Sep 2006, 17:02

Intotdeauna pot aparea situatii neprevazute sau intalniri neplanificate initial care sa ceara un retus al machiajului.

blonda

blonda

Hmmm

15 Sep 2006, 10:17

Pai am tot timpul la mine parfumul, luciul si conturul pt buze, tusul de ochi si o oglinda, aaa si fondul de ten. Cam mult?!? Eu sunt de parere ca e mai bine sa le am la mine pt orice eventualitate, chiar daca nu am intotdeauna nevoie de ele.

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Parfumul, deo si corectorul

10 Sep 2006, 21:56

Eu nu suport sa plec fara parfum la mine pentru a mi-l reimprospata, un deodorant sau servetele deodorante, un corector pentru eventuale pete sau imperfectiuni si uneori chiar o pudra. In rest, oglinda. Poate fi folosita si ca sa supraveghezi colegul din spate =))

pitikut_elena

pitikut_elena

ooops

06 Sep 2006, 11:00

se pare ca ''am ceva probleme''...nu pot sta nemacheata nu ma simt bine am nevoie sa imi reimprospatez machiajul pe parcursul zilei...sincer am nevoie de mai multe produse dar imi i-au doar cateva dupa mine:ruj,gloos ,creionul retractabil.....oglinda si bine inteles nelipsitul parfum

iliescuamalia

iliescuamalia

re

28 Aug 2006, 17:41

eu in geanta nu port decat pudra, rujul si gloss-ul. :) desi ma machiez zilnic.