ce produse sa aleg?

by: d33a_hot
buna tuturor! sunt noua aici si am nevoie de ajutorul vostru... am un ten gras...cu tendinte acneice...si am ft multe produse...in ultima perioada imi cumpar cosmetice cam in fiecare saptamana....am multe produse si nu stiu cum sa le folosesc...sa le administrez...gel de curatare,acneogel,crema cu spirulina de la hofigal,argila pt masti cosmetice...produse de la elmiplant...gama:gel curatare,crema anti-sebum-crema anti-imperfectiuni...crema filmogena de la herbagen,crema cu miere si aloe vera...tinctura de galbenele...faina de ovaz..tarate...unguent de galbenele si unguent cu aloe vera...stiu poate ca sunt prea multe..si daia vreau sa ma ajutati s astiu cum le pot administra...ca nu vreau sa ma dau o zi cu una...o zi cu alta :( astept raspunsurile si parerile voastre..va multumesc..multi pupici dulci :*:*:*:*:X

cold_as_ice

cold_as_ice

ai grija

20 Iul 2012, 14:17

tenul sa fie mereu curat

autumn

autumn

Eu ti-as da

10 Sep 2010, 09:24

un singur sfat: ai grija mereu ca tenul tau sa fie impecabil de curat. este cel amai important aspect. Restul se repara.

criss84

criss84

pfff multe

08 Sep 2010, 15:34

d33a_hot ar trebui sa iti gasesti o marca de cosmetice care sa iti fie ok ptr tenul tau si sa folosesti demachiant (unul ptr zona din jurul ochilor si unul ptr ten), tonic si o crema hidratanta. 1 data pe sapt poti folosi si o masca. Din ce ne-ai spus tu ai o multitudine de produse insa iti pot face rau tenului folosite in exces si atat de multe tipuri.

tashulina

tashulina

Vezi sa nu

31 Aug 2010, 13:03

cazi in pacatul de a utiliza prea multe cosmetice...

d33a_hot

d33a_hot

help

27 Aug 2010, 22:00

sau daca nu este ok ceea ce am eu...astept cu drag sfaturile voastre..ceva care ma poate ajuta in a-mi ingriji fata..o masca...o crema ...orice...va multumesc...sper ca nu am deranjat