cosmetice naturale

by: adutza36
Care dintre voi foloseste produse naturale si ce marca?
marca Mayam va suna cunoscut?

cora2006

cora2006

Uleiul de cocos

21 Nov 2011, 20:42

Si eu sunt innebunita dupa uleiul de cocos, iar mai multe despre cosmetice naturale gasiti aici http://despreten.wordpress.com/home-made/

ioana_s

ioana_s

cosmetice naturale

01 Nov 2011, 15:12

eu folosesc produse cosmetice organice de la OrganicShea si sunt foarte multumita. Pana acum folosesc zilnic untul de shea organic nerafinat si balsam de buze, coconutty. Am incercat si uleiul de cocos si e divin...miroase atat de bine si este atat de placut pe piele incat ma binedispune de fiecare data cand il folosesc (de asta l-am si terminat foarte repede :))) ) Produsele se gasesc pe www.organicshea.ro

angelicamard

angelicamard

ce folosesc

06 Oct 2010, 00:06

Cremele naturale profesionale Reference France m-au impresionat detasat fata de alte produse!!!

monica_s23

monica_s23

organic vs natural

29 Mai 2010, 01:47

Nu am auzit ce marca Mayam pana acum..eu personal folosesc alta marca de produse organice, nu naturale, pentru ca este o diferenta intre un produs natural si unul organic. Produsele naturale contin minim 5% produse naturale, pe cand cele organice contin minim 95% produse naturale sau certificate natural, cum se exprima organismele care certifica aceste tipuri de produse.

dadina

dadina

naturale

14 Feb 2010, 11:31

Folosec produse de la 2 firme.Una USA-Derma e si alt din Israel (au atat clasice cat si naturale)sunt pe www.adeva.ro.Cel mai mult Gel pt fata Pycnogenol si Vit A wrinkle treatment gel ma spal cu Organic Expression Cleanser.Pt corp geluri dus israel Absolut Organic -au niste arome-o nebunie-toate sunt naturale.Pt ochi am mai multe Lifting eye serum,Pycnogenol Gel sau Eye cream.Sunt 100% naturale ,fara parabeni ,fara parfum.
Cel mai puterni efect a avut Ginseng Cester firming cream.Am vazut cum dispar ridurile si am simtit cum se intinde fata.Mama mea foloseste DMAE Alpha Lipoic C ester Creme sau ser.

pisi

pisi

folosesc

04 Iun 2009, 12:03

produsele de la Alverde. :)

alexandras

alexandras

:)

26 Mai 2009, 10:51

Da eu folosesc produse de la Nvey Eco. Am un fard de obraz si un luciu de buze. SUnt bune...:) ti le recomand