Cosmetociana f buna Bucuresti

by: liubovi
Buna fetelor! VA rog sa-mi recomandati si mie o cosmeticiana f buna in Bucuresti, care sa aiba o maine usoara si sa aiba si cunostinte de profil. PAna acum am avut parte numai de dezamagiri :(. VA multumesc

randarayes

randarayes

Anna Salon Cosmetic

09 Sep 2016, 12:55

Anna Cosmetic va asteapta in locatia din str;Dinu Vintila nr:3- Sector 2, intr-un spatiu curat si cochet unde cosmetica rasfata orice femeie cu tratamente curate,epilat etc.
Mobila:0752.288.900-Cosmeticiana ANNA.

randarayes

randarayes

Anna Salon Cosmetic

09 Sep 2016, 12:52

Anna Cosmetic va asteapta in locatia din str;Dinu Vintila nr:3- Sector 2, intr-un spatiu curat si cochet unde cosmetica rasfata orice femeie cu tratamente curate,epilat etc.

randarayes

randarayes

Anna Salon Cosmetic

09 Sep 2016, 12:46

randarayes

randarayes

Anna Salon Cosmetic

09 Sep 2016, 12:40

diana.a.marasoiu

diana.a.marasoiu

Cosmetica

12 Mai 2016, 22:39

Vreo cosmeticiana care sa foloseasca bine tircumedonul pentru tratamente (si nu extractie cu degetele/unghiile), cunoaste cineva? Unde as putea gasi in Bucuresti? Multumesc!

ginie_pp

ginie_pp

recomandare

16 Apr 2016, 15:57

Salutare ! iti recomand studio Katiusa Popovici, aici gasesti servicii complexe profi. Katy m-am machiat pentru nunta. M-am dus la recomandarea prietenelor si am fost foarte multumita. Servicii exceptionale, profesionalism, produse calitative,ambianta placuta. Am facut o proba inainte de nunta si sunt foarte multumita de cum am colaborat.

danielachirea

danielachirea

Cosmetica

20 Sep 2011, 22:15

Eu merg o data pe luna la Saloanele Why Not. Am inteles ca au mai multe locatii in Bucuresti pe B-dul. 1 decembrie 1918 (vis-a-vis de piata Liviu Rebreanu). Sunt foarte multumita de ei si ii recomand :)

dan27692000

dan27692000

Cosmetica

16 Sep 2011, 14:44

Venind vorba de cosmeticieni talentati, am frecventat o multime de saloane, si cei care lucreaza in acest domeniu isi dau toata silinta sa castige de partea sa clienti fideli, mi-au placut insa foarte mult cei de la saloanele WhyNot, cu adevarat profesionisti.

liviac

liviac

Cosmeticiana deosebita si placuta

18 Iul 2011, 16:57

Daca vreti intradevar tratament cum scrie la carte, duceti-va la salonul Amelie din Cotroceni.
Ma duc acolo de aproape 3 ani. Pe cosmeticiana o cheama Daniela Calugareanu sau Calugarescu. Cand ma duc fac '' tot tacamul'', adica si tratament facial si epilat total. Sunt preturile un pic mai scumpe decat cele din cartiere dar stiu sigur ca nu fac smecherii cu creme sau altele. Dar trebuie sunat ca se fac programari. Nu am numarul ei dar cel de la salon este .

andreea21

andreea21

cosmeticiana f buna

10 Mai 2011, 16:28

Daaaa!! Si eu merg la dna Mihaela, de la Andreea Magic Beauty!! Salonul e intr-adevar f aproape de metrou Victoriei, iar serviciile ireprosabile. Merita sa mergi acolo daca esti in cautarea unei cosmeticiene bune.

tania82

tania82

cosmeticiana f buna

12 Apr 2011, 10:38

Buna,
iti recomand cosmeticiana mea de foarte mult timp, este super PROFESINISTA. Salonul este langa Calea Victoriei se numeste Magic Andreea Beauty. Sunt sigura ca daca mergi o sa-ti placa. Daca ajungi acolo, intreaba de Mihaela:P

aducesei

aducesei

blooms beauty salon

27 Ian 2011, 14:30

incearca la blooms insa doar pentru cosmetica la fata si sprancene

maria1223

maria1223

Zebrra Beauty Salon !

20 Nov 2010, 18:32

Buna dragelor. Va recomand cu toata consideratia pe Alina de la Zebrra Beauty Salon. Salonul este in zona Colentina, rond Dna Ghica. Alina este o fata foarte priceputa in ceea ce face, iar eu si prietenele mele am fost foarte multumita de serviciile ei. Datorita ei epilatul a devenit mult mai simplu, fara durere, iar forma sprancenelor mele e de nerecunoscut. Numarul de tel. 0771.791.308, 031.427.72.54. Good luck.

visagiste

visagiste

vrem nume!

07 Iul 2010, 11:53

ce ar fi sa treci pe acolo sa te interesezi de numele ei si sa ne dai si detalii in legatura cu salonul? please.. ))

alexandras

alexandras

..

11 Iun 2010, 17:30

eu am fost l aun salon vis a vis de Plaza unde am dat de o doamna superba, de care am fost forate multumita dar nu stiu exactc um se numeste sincer :(