Chilotii Tanga - pro sau contra

by: rodicutza_sadica
Ce parere aveti despre chilotii Tanga? In ziua de astazi pare ca nu esti bine educata daca nu porti tanga pe sub hainele mulate. Si totusi este necesar sa purtam tanga?

O prietena a mea a patit de curand o faza oribila - un furuncul pe noada datorat chilotilor tanga si a fost sfatuita in mod expres sa revina la chilotii normali si obligatoriu de bumbac... Ce ziceti? Tanga - pro sau contra?

pink_lollypop

pink_lollypop

tanga !!!!

23 Iul 2007, 12:56

shi mie imi plac fff mult chilotzeii tanga,iar daca respectzi normele de igiena shi foloseshti lenjerie de calitate,nu exista nici un fel de riscuri.

clara20

clara20

nu mereu!

03 Mar 2007, 18:24

tanga doar daca este 100%necesar...in rest,exista chiloteii super draguti,gen pantalonas scurt..confortabili si de ce nu..sexi

seven_tim

seven_tim

nevasta-mea...

25 Feb 2007, 10:54

nevasta-mea nu ii prea agreaza! in poarta doar atunci cand vrea sa se simta sexy! in rest are daia cu cur..:(( ...cum bine a zis cineva mai sus ca de babe! ...pt lenjerie: www.sexshopro.com

gynna

gynna

::D

16 Feb 2007, 16:03

[url=http://www.spymac.com/details?1557150]lana[/url]

rebeldeerreway2007

rebeldeerreway2007

Tanga

23 Ian 2007, 23:17

Contraaaaaaaaaaa.Io nu port asa ceva,bine nici chilotii de baba nu-mi plac.Prefer chilot gen pantalonas scurt.E si sexy si confortabil in primul rand.Eu una detesc chilotii tanga,m-i se par dezgustatori.