cu ce sa ma imbrac la o intalnire romantica?

by: simona_const2005
am si eu nevoie de un sfat! ce imi recomandati sa port pt o seara romantica in doi in oras?

pinkyutza

pinkyutza

par uscat

23 Ian 2007, 15:15

pai daca e uscat/deteriorat incearca balsam mult/masca pt par deteriorat(iti recomand joico,e cam scumpa dar face minuni) si lasa-l pe par mai mult decat scrie pe cutie
Cu placere
Bafta!

simona_const2005

simona_const2005

multumesc:)

23 Ian 2007, 15:11

multumesc pt sfaturi; parul meu e si uscat, deteriorat etc..are toate "calitatile" adica, o sa incerc chestia cu prinsul in coada, asa cred ca ii dau si mai mult volum

pinkyutza

pinkyutza

par

23 Ian 2007, 10:19

poti sa incerci sa-l usuci cu feonu de sus in jos, sa bata caldura de la radacina spre varfuri, daca nu merge mai poti sa-l prinzi in coada imediat dupa ce l-ai uscat, pt jumtate de ora cam asa si se mai potoleste el :)
bafta

mini

mini

Balsamul nu ajunge?

23 Ian 2007, 08:18

Eu ca sa imi conving parul sa stea il dau cu balsam cand ma spal, apoi cu o masca de par pentru parul fin, apoi il mai dau si cu ceai de musetel. :) La mine functioneaza, acum depinde si ce fel de par ai tu? Este cumva uscat?

simona_const2005

simona_const2005

super sfaturile!

19 Ian 2007, 12:30

merci mult pt sfaturi, mi se par chiar super:) hai ca imi place si profit sa te mai intreb ceva: cum pot sa dau o forma parului de lungime medie spre lung care se incapataneaza sa stea in toate directiile? (nu prea vreau sa il intind cu placa)

pinkyutza

pinkyutza

seara romantica

18 Ian 2007, 17:57

ai putea sa porti o rochie simpla,o fusta cu o camasa/pullover cu anchior, chiar si blugi cu o pereche de pantofi cu toc si o camasa din saten...depinde deloc/stilul tau, adauga si niste bijuterii de seara: perle,cercei candelabru,bratara cu pietre, nu uita de par si machiaj