Cum asortez haine barbatesti

by: georgia_05
Cred ca multe dintre noi, "ele-le", avem in jurul gospodariei :) un barbat dragut, iubitor, sincer si fermecator, dar care refuza cu obstinatie sa mearga la cumparaturi. Asadar, care va sa zica si prin urmare, sarcina shoppingului pentru EL ne revine noua. Cum doua minti sunt mai bune decat una, eu propun sa ne ajutam reciproc cu sfaturi despre ce se mai poarta si cum se combina elementele vestimentare si culorile in lumea modei masculine. Iata si prima provocare in acest sens: in urma cu un an i-am cumparat iubitului meu sot un sacou de catifea mov inchis si o camasa in patratele, alba cu laturile patratelelor mov in degrade. Cele doua merg de minune impreuna si calitativ sunt similare. Pana acum le-a purtat cu o pereche de raiati negri. Intre timp, raiatii in cauza s-au tocit si nu mai arata "corespunzator". Mi-ar fi placut sa-i iau alt gen de pantalon pentru sacoul si camasa mov, dar nu sunt sigura ce culoare si ce gen de material s-ar potrivi cel mai bine. Keep in mind ca nu doresc sa-l transform intr-un Elvis catifelos al vremurilor moderne :). Inca o precizare: atat sacoul cat si camasa sunt grosutze. Astept cu nerabdare sfaturile voastre!

Nu s-a postat nici o replica.