dati-mi o idee:)

by: scumpik
Ce tinuta ar trebui sa imi aleg la un banchet inafara de rochie ..mi-as dori ceva lejer in care sa ma pot simti comod si sa pot dansa dar in acelasi timp sa fie si elegant si putin iesit din comun..aveti vreo idee?

seven_tim

seven_tim

lenjerie si accesorii sexy

25 Feb 2007, 10:50

...bikinei, rochite, fustite, corsete ....magazin online pur erotic: www.sexshopro.com

pinky

pinky

:)

13 Mar 2006, 18:17

ce-ai facut pana la urma? ce-ai gasit?

scumpik

scumpik

merci:)

09 Feb 2006, 17:31

Merci Andra pentru sfaturile tale,esti o dulce chiar imi plac culorile spuse de tine si am sa incep sa caut prin magazine ..oricum am sa te tin la curent daca voi gasi ceva dragutz..:)

pinky

pinky

acum

09 Feb 2006, 17:16

am vazut ca ai zis ca ai si tenul creol... pai atunci se schimba situatia... nu as recomanda culori inchise, as recomanda culori vesele, deschise, poate chiar puternice... un turcoaz, un verde... verde smarald asa cred ca ar fi super tare... oricum, tine-ma la curent :)

pinky

pinky

hm...

09 Feb 2006, 11:30

daca esti satena inseamna ca iti permiti orice culoare pt ca toate vin bine... avand in vedere ca ai ochi albastrii ti-as recomanda ceva pe tonuri de bleu marin ((da e nuanta aia mai albastra) sau un portocaliu ceva :)... sau... orice culoare, depinde pe ce iti pica tie ochiul cand mergi la cumparaturi ;) oricum nu iti recomand rochie lunga pt ca e incomoda si in plus toata lumea se gandeste sa-si faca rochie lunga hihi... ar fi foarte dragut daca ai gasi ceva pe tonuri de auriu si bej, o prietena de-a mea a avut o rochie scurta ceva de genul, da f bine pt satene si blonde :) eu zic sa faci o tura prin magazine si sa vezi mai intai ce gasesti, ca asa si eu visam ceva si am gasit cu totul altceva :) si ne tii la curent cu ce ai gasit :) mie imi plac f mult, dar nu am gasit, corsetele alea gen corset adevarat, cu dantela si toate cele... poate ai tu noroc :)

scumpik

scumpik

hmm..

08 Feb 2006, 19:14

ma gandeam si eu la ideea de a purta corset si fustita mi se pare chiar dragutz si comod in acelasi timp :)

scumpik

scumpik

:)

08 Feb 2006, 19:10

Andra sunt satena cu parul lung......abia astept sa vad ce parere ai u ..:)

pinky

pinky

eu

08 Feb 2006, 16:55

la banchetul d cl a12a am ales o fustita gen moulin rouge, cu visniu si negru, genul fustita de balerina, cu tul (cum se scrie) pe dedesubt sa stea teapana... si corset... m-am simtit super bine, am condimentat si cu niste manusi de plasa negre, am fost f draguta, am dansat, a fost super ok. pacat ca n-am unde sa-ti pun o poza, k nush dak iti faci o idee. ai putea sa-ti iei si rochie gen de papusa, scurta, stransa pe talie si larga larga jos, tot asa, cu tul ca sa stea teapana... stii la ce ma refer? sau daca gasesti, se poarta acum vestele la femei, dar vestele de parca sunt de la un costum de barbat... o vesta de-aia, cu un sutien misto pe dedesubt, pantaloni la dunga mai 3/4, nu lungi, cu niste cizme... sau de fapt, stai, ca banchetul cred ca il ai la vara... deci nu e bine cu cizme... cu dresuri (negre, cu model) si niste pantofi sexy, poate vesta sa fie chiar gen frac... super tare ce am eu acum in minte... sper sa te ajute ce-ti zic eu pe aici... esti blonda, bruneta sau roscata? ca sa stiu ce culori ti s-ar potrivi :) si ai parul lung sau scurt? uite acum ar prinde bine un chat, tare imi place sa dau sfaturi pe teme de haine/make-up/hair style :) sa-mi raspunzi repede ca sunt chiar curioasa ce parere ai si mi-ar placea f mult sa t ajut :)

hedonista

hedonista

.....

08 Feb 2006, 16:49

vis a vis de rugamintea ta de a ti da un sfat..e cam fara rost..pt ca in primul rand noi nu te cunoastem..nu stim cum arati ca sa ne dam cu parerea cu ce ti ar sta bine..doi, ideea e sa se potriveasca personalitatii tale outfit ul..pt ca altfel a i fi ca nuca n perete...la fel si cu tunsorile..nu conteaza ce culori se poate...ci, in functie de ten iti alegi culoarea potrivita tie..ca mai vad pe strada o gramada de tipe carora le a picat pe nuanta de blond deschis si ele avand tenul si mai deschis zici ca s de la muzeul figurilor de ceara...in concluzie..te analizezi, vezi ce ti place mai mult fusta scurta, medie..etc..si iti alegi ceva..poate pantaloni trei sferturi...oricum bafta