despre Victoria Secrets

by: hainev
Am cumparat de la Victoria Secrets o bluza tip baby doll alb cu negru insa nu mi se potriveste croiala facandu ma foarte grasa. M am gandit ca poate vreti sa o cumparati. Este nou noutza, nu este purtata. Este alb cu negru din bumbac. Va pot trimite pozele pe mail. Mai am si o pereche de papucei de vara negri de la colin stuart din piele intoarsa. Marimea bluzitei este M si papuceii sunt 8.5 sau 39 iar mie imi sunt mici pt ca port 40. Daca imi dati mailul va pot trimite pozele.
Pretul bluzitei este de 120RON si papuceii sunt 80Ron.

deliamorega

deliamorega

Victoria's Secret

20 Feb 2012, 12:51

Nici eu nu am incredere in toate siteurile , dar am comandat de aici , am fost multumita si am dat mai departe pentru cine este interesat.

wonderland

wonderland

eu nu am incerdere in toate site-urile

20 Feb 2012, 12:15

care vei draga se presupune ca poti face comanda de anumite produse din afara, eu apelez doar la site-urile produselor respective!!

deliamorega

deliamorega

Victoria's Secret livrare in 24h

20 Feb 2012, 12:02

Am incercat si eu sa cumpar de pe site ul lor dar transportul este destul de scump.. si am cautat un site de la noi cu lenjerie intima Victoria's Secret. Am gasit mai multe dar erau cu livrare in 2-3 saptamani si preturile erau destul de mici pentru a fi originale. Am gasit totusi un site cu livrare in 24h , preturile sunt accesibile iar produsele sunt originale. Va las link ul , poate va este de ajutor http://www.anafashion.ro/lenjerie.html

madalinapan

madalinapan

sunt interesata de papucei

19 Iun 2007, 13:23

buna!
iti trimit adresa mea de mail sa-mi trimiti o poza cu papuceii si poate imi spui si mie cum i-ai comandat.merci!

micutza_micutza

micutza_micutza

vreau si eu...

09 Iun 2007, 23:33

si eu sunt interesata de niste chestii de pe site-ul lor...dar nu stiu nici eu cum sa comand si in cat timp vin....astept si eu un raspuns de la cineva care stie cum trebuie procedat...

schumiholic

schumiholic

Victoria's Secret

28 Mai 2007, 16:07

Am vazut pe okazii pe cineva care aducea produse Victoria's Secret. Da o cautare si vezi ce gasesti.

pisi

pisi

Costume de baie

25 Mai 2007, 21:59

Am vazut pe site-ul lor niste costume de baie atat de dragute si ma batea si pe mine gandul sa-mi comand,dar nu prea stiu cum se procedeaza,n-am gasit nimic pe site care sa ma ajute in acest sens.
Aveti voi vreo idee?

alex_t

alex_t

comanda VS

24 Mai 2007, 18:07

Stai in Romania? Vroiam sa te intreb in cat timp ti-au ajuns produsele si cum sunt taxele pe care trebuie sa le platesti.