Din ce magazine va cumparati hainele?

by: raluk
Mor de curiozitate cam ce magazine sunt la moda printre femeile din Romania?
Eu imi cumpar hainele de la Mango si Terranova in principal. De la Mango chestiile mai elegante si de la Terranova pe cele mai sport.
Voi fetelor ce magazine preferate aveti?

ioana2013ionescu

ioana2013ionescu

De vazut!

10 Dec 2013, 19:01

Eu imi cumpar haine de pe net, nu imi permite timpul, plus ca acest site: ppt.ro, are preturi foarte accesibile

selloise

selloise

Verificati asta !

15 Dec 2011, 21:22

Buna, fetelor ! Ia uitati ce am gasit : chicgarderobe.blogspot.com

sonya_d

sonya_d

www.bonmagazin.ro

12 Dec 2011, 12:23

Fetelor am deschis un magazin nou cu haine foarte dragute zic eu:) magazinul este www.bonmagazin.ro
Am hainute in mare de la firme din Anglia precum asos, debenhams, next, topshop, atmosphere..dar cateodata mai aduc si zara si bershka in functie de cum le gasesc. Hainele le puteti gasi in mare parte si pe magazinele lor oficiale dar la preturi mult mai mari.
Va pup si va astept cu drag!

dino_nino2009

dino_nino2009

Hainute ieftine !

25 Dec 2010, 23:08

http://imbraca-te-cu-stil.blogspot.com/

Haine pentru toate buzunarele!

lauracirja

lauracirja

haine

10 Nov 2010, 17:26

eu mi-am luat de la Azzara o rohie foarte frumoasa, poti intra sa vezi colectie si pe http://www.azzara.ro/colectii

laura_baldini

laura_baldini

love nature pe mall-lenjerie

21 Sep 2010, 23:59

eu imi comand anumite chestii de pe net. de exemplu Love Nature este o gama pe care nu o gasesti in magazinele clasice si nici pe net pe la noi nu e prea cunoscuta.
eu am gasit-o in Anglia acum vreo 3 ani si mi-a placut la nebunie.

gasesti Love Nature pe mall-lenjerei.ro

cocacola

cocacola

Magazine

06 Iun 2010, 13:56

Eu imi cumpar majoritatea hainelor d ela:Bershka,Mango,Zara,SevenHill,Collezione,Pikmie,H&M,ADL,Terranova,win&max,Esprit,Pull&bear

zacreatza

zacreatza

m-au enervat

24 Ian 2008, 22:42

uite draga ce regula tampita au bagat astia la mango,nu au voie barbatii pe culoarul dintre cabinele de proba,cica sa nu se uite in cabine,lol,am fost cu prietenul meu si nu a putut sa intre sa ii cer sfatul...parca e in comuism...

laura_t

laura_t

jennyfer romania

03 Sep 2007, 22:49

Magazinul Jennyfer s-a redeschis anul acesta in Bucuresti Mall. Acum, chiar au super reduceri!

vane_is_evil

vane_is_evil

i love jennyfer.......

18 Mai 2007, 10:07

cred ca o sa inebunesc...il caut de cand mam intors din paris ...si nu il gasesc cik e in platza dar mam dus si nu e...pls help cine stie unde este....

didy

didy

jennyfer

19 Iun 2006, 18:53

imi place la nebunie acest magazin "Jennyfer"..dar nu stiu unde sa-l gasesc....cel din plaza a fost desfiintat din pacate!! va rog...daca stie cineva unde se mai gaseste in Bucuresti....va rog mult!!

anca_marin

anca_marin

eugenia enciu

18 Mai 2006, 14:05

in general cand nu am timp sa apelez la serviciile atelier eugenia enciu

incerc zara sau mango

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Sediu Jennyfer

07 Oct 2005, 13:54

In PLAZA Romania

raluk

raluk

Ah vreau si eu Jennyfer

07 Oct 2005, 13:32

Cand am fost in FRanta si am dat peste Jennyfer am fost mega incantata, am venti cu pungi intregi de acolo.

Unde e jennyfer in Romania, chiar nu stiam ca a aparut?????

katy

katy

:)

24 Sep 2005, 20:45

Apropo, in Bucuresti este magazinul "Jennyfer", caci, cred ca am devenit obsedata dupa aceasta marca de haine... de camd l-am vazut in Frantza, am ramas cu o fixatie :)... m-au cucerit hainele ieftine si super cool :D... Sunt curioasa daca si standardele nostre se incadreaza celor din afara :)... da na`, oricum noi nu suntem in pas cu moda din exterior... genul gipsy se purta cu cateva luni inainte sa se consolideze si la noi.... sau hainele gen "Brasil"... cu verde si galben :)... le vazusem in Franta in 2004, iar la noi au inceput sa se poarte abia in 2005 :D... Greu greu cu moda! ;;) nu crezi?

raluk

raluk

23 Sep 2005, 12:58

Tina R e super misto. Chiar am uitat de el. In vara asta au avut niste pantaloni super din in de toate culorile, iar ieri am fost prin mall sa ma uit si aveau niste pardesie si niste pantofi de iti picau ochii. AM salivat si m-am pus pe strans cureaua, duminica ma duc sa mi-le cumpar.

katy

katy

23 Sep 2005, 12:36

Haine ;;), deja un subiect extrem de interesant :P... Pacat k la mine la Iasi, in mall mai greu cu "firmele de firma"... Mango din parti desi am auzit de la multa lume k e super mishto... Pacat k n am vizitat ink Bucurestiul... cred ca ash fi ramas fara bani de intoarcere acasa... :)
Deci, in general prefer hainele de la S.Oliver, H&M, Jennyfer, Esprit, Mexx... eh, majoritatea care le am is aduse din strainatate :)... De la noi, imi cumpar deobicei de la tina R si Stefanel.
Oricum inca mai astept sa evoluam si noi, cei din provincie in ceea ce priveste domeniul hainelor de firma.

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

MANGO RULEZZZ

19 Sep 2005, 13:55

I totally agree with you, mango totally rules...I lOve MANGO...Mai imi super place si Zara, are sediul in noul Mall, in Plaza Romania.
Imi mai super placea inainte si Dada, am o tona de haine si mai ales genti de acolo, dar parca in ultimul timp s-au cam stricat. Nu esti de acord?