domnisoare de onoare

by: starrynight
iata dilema: suntem patru viitoare domnisoare de onoare pe care prietena noastra - mireasa- si le doreste imbracate asemanator: fie rochii la fel dar culori diferite, fie din acelasi material si croieli diferite... timpul s-a scurs, noi am luat-o ca pe o gluma, dar acum suntem nevoite sa gasim 4 x rochitze, de preferabil fara sa implice o croitorie - nu mai e timp! cum ziceti voi sa facem? ne gandeam sa batem magazinele pana gasim unul care are in stoc 4 rochite marimi potrivite, asemanatoare cel putin la material, care sa ne vina, sa ne placa si sa nu fie haut cuture sau scumpe... idei????

criss_tyna_4u

criss_tyna_4u

..

13 Iul 2007, 19:51

putin spre magazinul obor dinspre melodia

criss_tyna_4u

criss_tyna_4u

und e?

13 Iul 2007, 19:50

exact la intersectzia mare d la lizeanu..e pe partea cu Melodia

starrynight

starrynight

unde pe lizeanu?

24 Iun 2007, 11:03

mersi mult... dar unde anume pe lizeanu? stiu vag zona si totusi nu imi dau seama la ce magazin te referi. poti sa imi dai cateva indicatii? te pup!

starrynight

starrynight

unde pe lizeanu?

24 Iun 2007, 11:03

mersi mult... dar unde anume pe lizeanu? stiu vag zona si totusi nu imi dau seama la ce magazin te referi. poti sa imi dai cateva indicatii? te pup!

criss_tyna_4u

criss_tyna_4u

de unde sa 4 cumperi rochii?nimic mai simplu

21 Iun 2007, 11:37

daca locuiesti in bucuresti vei gasi la lizeanu un magazin cu rochii pt toate ocaziile, toate gusturile si toate buzunatele..e chiar simplu..incearca..:* sa imi zici ce ai facut..