ajutor...nu mai stiu ce sa fac

by: lesea
Am 18 ani,sint eleva, 1,56 si 56 kg. Nu mai stiu ce sa fac.Am nevoie de ajutor, recunosc. Am nevoie de o dieta sanatoasa dar care sa aiba si un efect vizibil. dAR AR FI MINUNAT una de scurta durata. Dar daca nu este una de scurta durata ma multumesc si cu una de lunga dar cu efect.Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat

wonderland

wonderland

hello

10 Sep 2012, 16:25

ai mai facut progrese?

fercar

fercar

Dieta sanatoasa e pentru toata viata

20 Apr 2009, 21:18

O dieta de scurta durata duce la o slabire de scurta durata (eventual. Trebuie sa elimini cauzele, nu efectele. Uite, sigur te va ajuta: www.the-chon.com

lesea

lesea

multumesc

13 Apr 2009, 13:42

multumesc mult pentru sfat.Asa si o sa fac...alimentatie corecta si mult sport.Merci

mericic

mericic

nu intra in panica

13 Apr 2009, 12:47

Lesea, problema ta nu este una majora. din cate imi dau seama ai un indice de masa corporala aproape de limita superioara a normalitatii. ar fi ideal sa slabesti aproximativ 4 kilograme. totusi, aminteste-ti ca esti in crestere inca! te sfatuiesc sa faci ceva miscare. alege inotul pentru a iti alungi putin silueta. o cura de slabire pe termen scurt va da rezultate, dar risti sa te ingrasi la loc si sa-ti dai peste cap metabolismul. mananca sanatos de trei ori pe zi, cam la aceleasi ore, renunta la paine si zahar si iti garantez ca in maxim o luna jumatate rezultatele vor fi vizibile. si nu uita de sport!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!