CAVITATIA CHIAR FUNCTIONEAZA!

by: aliceiotta
am reusit sa scap de 5 cm del asolduri si 5 cm de la abdomen unde erau depozite mai vechiin doar 6 sedinte! in sfarsit pot purta blugii dinainte de sarcina!
Multumesc din duflet celui care a inventat!

aliceiotta

aliceiotta

CAVITATIE

03 Nov 2009, 19:54

eu am dat 120 de lei pe sedinta si nu ultralipo, REFORM MULTIFREQUENCY, dar m-am abtinut de la grasimi si dulciuri. Terapia consist asi in drenaj limfatic, iar eu am probleme cu retentia de apa.
sunt foaret incantata de inventie

tashulina

tashulina

Se spune

29 Oct 2009, 16:24

ca procedura cunoscuta drept cavitatie ar inlocui cu succes lipoaspiratia.

Eu am auzit de aparatul Ultralipo System, insa stiu ca tarifele sunt destul de piperate. Tu cat ai dat pe o sedinta?

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.