cavitatie

by: lara026

Aveti idee,ati auzit de cavitatie cu Ultralipo?Am inteles citind situl unui salon ca slabesti vizibil in zonele localizate cu grasimi de la prima sedinta?Ce parere aveti?

armonita

armonita

reclama=motorul comertului, aveti discernamant!

01 Oct 2008, 11:37

georgianahalacu, sunt perfect de acord cu tine.
Trebuie sa avem discernamant, nu tot ceea ce zboara se mananca! Sa nu neglijam semnalele publiciare din mesajele postate, chiar si cu dorinta de a dobandi silueta la care visam, (mai ales fara efort!!!!). In caz contrar -platim, atat financiar (250 lei/ora), cat si experimentand efectele asupra corpului nostru, uneori negative si ireversibile.
Concluzie: 10 ori masoara si 1 data taie, inainte de a-ti pune corpul la bataie, aplicand recomandari ce promoveaza rezultate imediate si fara efort personal.
Eu folosesc metode sigure si verificate de peste 5 mii de ani, fara a forta organismul. Chiar daca rezultatele apar mai lent, dar sunt profunde si regleaza intreg corpul, in profunzime.
Ceea ce si voia va doresc. La cerere, pot impartasi metoda si rezultatele.

dorinasvelea

dorinasvelea

cavitatia. o iubesc.

17 Sep 2008, 11:00

eu m-am mutat de curand in corbeanca. am facut cavitatie si in targu mures.cautand un salon de frumusete,am gasit aequilibrium,unde culmea, nu m-au primit fara consultatie de nutritie si un test ciudat,este adevarat ca m-a consultat o doctorita dragutica foc care m-a tinut 2 ore.fac cavitatie saptamanal si........ am trecut la masura 46 in talie de la 48. am facut 4 sedinte. asa ca .....

mara00

mara00

am apelat la ultralipo cu cea mai mare incredere..

04 Iul 2008, 15:23

eu am fost la o sedinta pe 2 iulie. si singura diferenta la plecare a fost ca buzunarul era mai gol cu 250 ron.
cred ca fiecare corp raspunde diferit. dar al meu de ce ar fi chiar ata de diferit incat sa nu reactioneze deloc.
eu am facut doar abdomenul inferior. la masuratoarea finala, cu greu au 'gasit' ca am dat jos 8 mm.
lor nu le-am zis nimic. da am zis ca poate sunt alte fete interesate de acest procedeu si sa stie si cazul meu inainte sa se hotarasca sa dea banii...

georgianahalacu

georgianahalacu

PT ANDREEA

02 Iul 2008, 14:32

DRAGA ANDREEA
Buna gagici

Ce multe s-au intamplat pe aici de cand n-am mai intrat!!!!!
foarte tare...
vad ca se convinge lumea de acest ultralipo...
foarte tare....
Hai sa va mai zic una f tare care m-a amuzat teribil ..
Uitati-va pe site-ul asta
http://www.fashionandbeauty.ro/press_center_rowe_a_lansat_in_romania_ultralipo_aparat_revolutionar_in_industria_de_beauty.html

e o poza acolo .. cu echipa lor de la Keiko ... cred .. pt ca eu nu o cunosc decat pe tipa in verde (am vazut-o la salon cand am fost cu alina) si.. in poza aia e o tipa blonda si surpriza GRASA ... cum e femeia asta atat de grasa daca are la dispozitie sa faca ultralipo si sa dea cica 10 cm in 3 sedinte. Ea de ce nu a facut tratament cu aparatul asta ???? macar cat sa arate bine in poze nu ? sau cumva nu a avut efect

tare nu /?????

georgi

angie11

angie11

intrebare??

30 Iun 2008, 23:06

ce interesant pe aici ?
imi explica si mie cineva ce este asta ?
mai exact ?

andreeaniculescu

andreeaniculescu

ce nu inteleg eu

27 Iun 2008, 15:43

in loc sa stai pe forum si sa demasti nu inteleg de ce atata pasiune,da in judecata.daca alina si-a permis cavitatia im mod sigur isi permite si un avocat,asta daca nu esti tu.dar daca erai actionai cu cap,adicca direct in instanta

georgianahalacu

georgianahalacu

INSELATORIA CONTINUA ... KEIKO MINTE

27 Iun 2008, 10:37

Stiti ce nu inteleg eu dragele mele giorgiadima si
serierre cum ati facut voi cavitatie la acest "ultralipo" in data de 06 mai iar prietenele tale draga serrierre pe data de 19 iunie cand pe ditamai site-ul de comunicari de presa http://www.comunicatemedia.ro/Rowe_a_lansat_in_Romania_cea_mai_revolutionara_met_ic14698.html

apare ca Rowe a lansat cavitatia pe 18 iunie. Voi si prietenele voastre ati facut sedinte de Ultralipo chiar inainte de lansare... nu pot sa cred.
Sa va fie rusine cu minciunile astea !!!! Rusine Keiko si Rowe sau cum te-oi numi ca va faceti reclama in acest sens!
Pt cat a suferit Alina prietena mea de minciunile voastre am zis ca o sa vademasc cu toate schemele astea .....
RUSINE
RUSINE KEIKO
AVETI GRIJA FETELOR PESTE TOT ASTIA INCEARCA SA NE INSELE!!

georgianahalacu

georgianahalacu

Atentie la inselatoria cu Ultralipo- e o minciuna

27 Iun 2008, 00:31

Dragele mele

Am hotarat sa intru pe toate site-urile unde neseriosii si mincinosii astia de la Keiko spun numai minciuni despre acest aparat cica minune “ultralipo” si sa va povestesc ce a patit prietena mea…
deci ca sa intelegeti… Alina o prietena de a mea a facut acest tratament chiar la Keiko vreo 3 sedinte si in afara de faptul ca se simtea naspa rau de tot (doctorul iar fi zis ca aceasta cavitatie i-ar fi deplasat piatra la fiere pt ca avea una ) nu s-a intamplat nimic. Totul s-a pus la loc .. dadea la salon dar peste cateva zile nimic . Deci vedeti sa nu fie o inselatorie ca am mai auzit eu de astia de la Keiko ca au facut vanatai la femei cu nu stiu ce vacum cu un ciorap ceva de genul asta care cica e tare si cand colo nu facea nimic …. Vedeti ce incercati nu va mai luati dupa toate reclamele ca stiti cum e … niciodata nu e totul asa cum pare…
Deci avizi amatoriolor cei cu pietre la fiere nu faceti ultralipo ca va treziti in spital..
Pt tine Alina promit ca o sa le zic tuturor ce ai patit ca sa nu se mai pacaleasca si altii…

Va pupic!
Aveti grija de voi!
Si sa imi spuneti si mie ce ati facut cu mincinosii astia de la Keiko

georgi

lara026

lara026

nu sant vorbe ...ci fapte!

26 Iun 2008, 14:43

Eu sant la a doua sedinta de cavitatie si va spun ca imi place la nebunie!Pantaloni ce tipau pe mine,cureaua care reuseam sa o inchid cu greutate sant de domeniul trecutului si asta numai din doua sedinte hihi,e bine si sant chiar placut impresionata...!

deerspeak

deerspeak

cavitatie

26 Iun 2008, 12:47

Buna fetelor,

am fost si eu azi la un consult pentru cavitatie si mi-au zis ca pt. a fi eficient trebuie facute minim 10 sedinte/zona a corpului cu o frecventa de 2 sedinte pe saptamana. asha e? avand in vedere ca o sedinta e can 2 mil. se ajunge la o suma considerabila. voi ce stiti? merci

lara026

lara026

hello sierre!

20 Iun 2008, 16:11

De maine incep,deabia astept!In ultima vreme am citit atatea despre cavitatia asta si deapre aparatul UltraLipo ca eu chiar ma astept sa faca minuni.Si acum sincer mi-e mi s-ar parea ca 4 cm chiar e fff.bine!

serierre

serierre

ultralipo

20 Iun 2008, 15:54

Da asa suntem si dupa ce m-au certat toate colegele ca ele s-ar bucura sa scape de 4 cm pe burta mi-am dat seama ca am exagerat ... dar stii cum suntem, vrem cat mai mult cat mai repede !
lara tu cand ai programare la cavitatie din nou, maine ? te rog sa-mi scrii ce-ai facut ... sa vad daca imi mai fac si eu programare

alisya52

alisya52

Noi.....femeile!!!

20 Iun 2008, 11:02

Am observat ca noi femeile ne plangem in mod constant cand vine vorba de slabit mai ales cand tragem cu ochiul la prietana noastra si vedem ca a slabit mai repede...ce esti invidioasa?gandeste-te ca totusi 4 cm de la prima sedinta te motiveaza sa mergi mai departe in continuarea tratamentului...asa ca nu mai dramatiza!!

serierre

serierre

Ultralipo

19 Iun 2008, 22:03

am facut azi prima sedinta si am slabit, dar parca nu asa tare
mi-am facut pe burta si nu am slabit decat 4 cm; e drept ca nici nu am mult de slabit,dar totusi ... Prietena cu care am fost azi a slabit mai mult; ea a zis ca azi nu a mancat deloc grasimi si ma intreb daca asta e secretul

lara026

lara026

Hello Serriere!

19 Iun 2008, 11:28

Serierre, nu am facut ca inca nu am luat salariul si e 250 ron sedinta; dar poimaine imi intra banii si chiar voiam sa ma duc. Eu am citit pe un alt forum de aparatul asta si de aceea intrebam. Citeam de o alta fata ca a slabit 12 cm pe coapse. E ceva !!!

serierre

serierre

cavitatie cu ULTRALIPO

19 Iun 2008, 10:49

Buna Lara !

Tu ai facut cavitatie la ac aparat ?
Eu am doua colege care au facut cate o sedintza si m-am shocat cand am vaz cat au slabit !
Faza e ca nu slabesti peste tot dar in zonele unde faci trat efectul e tare de tot !!!
Azi am si eu sedinta programata si abia astept sa vad cum e
M-ar interesa si pe mine sa stiu dak stie cineva de efecte secundare; eu am intrebat un prieten care e medic in USA si el a zis ca nu sunt efecte secundare

giorgiadima

giorgiadima

adevarat....insa!

18 Iun 2008, 16:23

Draga mea si eu am auzit de cavitatia cu aparatul Ultralipo!De fapt sora-mea a facut sedinte la un salon din Bucuresti care chiar a dat rezultate de la prima sedinta. Oare e adevarat ca inlocuieste liposuctia?Nu agreseaza cu ceva organismul in timp?Nu are efecte negative?

iulia32

iulia32

Buna

11 Iun 2008, 22:46

Eu am auzit de cavitatie defapt am realizat la chicsalon dar nu cu acest aparat despre care vb tu ci cu CAVITY CELL SYSTEM.Asa se numeste si a dat rezultate exceptionale.iti recomand si tie sa mergi la acest salon sau la orice salon care foloseste acest aparat de cavitatie:)papa