ce-mi recomandati?

by: piduk
pe 1 iulie s-ar putea sa plec la mare si as vera sa slabesc neaparat dar mai ales sa scap de celulita.ce dieta echilibrataimi recomandati.mai ales ca de fiecare data cand tin regim raman cu 2 piei in loc de sanisi e frustrant la varsta mea de 21 de ani.dar am si alaptat.va rog sfatuiti-ma ce dieta sa tin,sa-mi si mentin sanii act de cat.pup fetelor!

japonialove

japonialove

dieta

13 Sep 2012, 14:07

si sport:)

serierre

serierre

timpul e scurt

19 Iun 2008, 10:55

Draga mea pana pe 1 iulie nu ai timp sa vezi efecte doar cu dieta si sport (mai ales nu pt celulita)
Eu am inceput de luni sa fac electro in capsula si am facut 3 sedinte si se vede fff bine. E drept ca nici nu mananc k porcul da trebuie sa iei masuri mai radicale daca vrei rpd

shop_girl

shop_girl

putin sport

10 Iun 2008, 14:44

salutari! eu ti-as recomanda si putin sport, pe langa recomandarea de mai sus.sunt cateva exercitii usor de efectuat pentru tonifierea muschilor pectorali ceea ce duce la ridicarea sanilor.succes

piduk

piduk

ete na

10 Iun 2008, 14:30

cine crezi ca-si permite vacuum si toate porcariile?imi tonific pielea prin sport si nu numai pielea si muschii,ca eu am si un bebe,nu pot saplec de-acasa si sama ducla spa;)

giorgiadima

giorgiadima

ceea ce stiu eu...

10 Iun 2008, 12:12

Draga mea poti tine o dieta usoara de vara constand in multe lichide si salate,elimina painea treptat si dupa ora 18 numai fructe!insa tinand cont de varsta pe care trebuie neaparat sa-ti tonfici si pielea ca se vede urat,de aceea iti recomad sedinte sa mergi la un salon (este central,in saptele sectiei de Politie nr 1) si faci sedinte de electro,vaccum si impachetari)...ca totusi e pacat acum sa mergi la mare asa si fiind si timpul scurt.
Spor la treaba!