ceai chinezesc de slabit

by: annie
Ati incercat asa ceva? Este cutia aceea mare verde care are 30 de pliculete. Am baut o perioada si chiar m-am inteles bine cu el, dar dupa un timp parca nu mai are nici un efect...

vasesa

vasesa

TOT DESPRE CEAIUL VERDE CHINEZESC

24 Iul 2008, 00:11

dE FAPT IL GASESTI LA FARMACIE

vasesa

vasesa

STIU DESPRE CE E VORBA

24 Iul 2008, 00:10

FOLOSEAM SI EU INTR-UN TIMP DAR EU SUNT FOARTE DEZORGANIZATA SI UITAM SA IL IAU DAR UN DESPRE ASTA E VORBA.E UN CEAI INTR-O CUTIE DESTUL DE MARE SI VERDE.COSTA IN JUR DE 8 LEI SI IL GASESTI LA MAGAZIN.iN ZILELE IN CARE IL FOLOSEAM SINCER EU NU PUTEAM SA PLEC PE NICAIERI CACI IMI TREBUIA INTRUNA LA VECEU.iN GENERAL AM CONSTATAT CA ARE UN RENUME BUN.AM AUZIT O GRAMADA DE PERSOANE CARE IL FOLOSEAU SI AU SLABIT.nU AM SIMTIT NICI UN EFECT SECUNDAR DE LA EL DE GENUL DURERII DE CAP SAU ALT CEVA.EU UNA VIL RECOMAND DAR ACUM DEPINDE DE DECIZIA FIECAREIA.VA PUP

mqe_21

mqe_21

ceai verde chinezesc anti_adipos

11 Apr 2008, 08:34

eu il folosesc de o luna...am dat jos 8 kg dar m-am cam si infometat...acum nu stiu ce sa fac sau cum sa fac sa nu mai pun kg date jos inapoi:( mie si teama sa mai mananc:(

didel

didel

ceai anti- adipose

17 Sep 2006, 22:25

Eu am baut acel ceai o perioda , slabisem cam 3 kg si ma mentineam, insa cand am renuntat la el m-am ingrasat 5.Acum regimul meu se bazeaza mai mult pe fructe si legume si sunt mult mai multumita de rezultate.

cristina_mariana_dragan

cristina_mariana_dragan

ceai verde

17 Aug 2006, 16:03

exista ceai verde si sub forma de capsule....cu un pic de dieta chiar da rezultate

cristina_mariana_dragan

cristina_mariana_dragan

ceai verde

17 Aug 2006, 16:03

exista ceai verde si sub forma de capsule....cu un pic de dieta chiar da rezultate

alex_andra

alex_andra

ceaiul

02 Aug 2006, 11:29

se numeste anti adipose si chiar se slabeste de la el, dar are un gust si un miros oribil...mie mi se facea rau de la el dar oricum merita incercat k nu toata lumea reactioneaza la fel

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.