Ceaiuri pentru slabit

by: moderator
Buna fetelor, ce ceaiuri folositi pentru a slabi? au efect garantat sau trebuie sa urmezi si un regim? vreau doar sa mai slabesc 2-3 kg si nu stiu cum sa procedez.

roxxroxy

roxxroxy

E bun ceaiul

23 Aug 2012, 23:02

Ceaiul de soc este intr-adevar foarte bun. Dar vara te cam face sa transpiri. Eu il beau doar toamna si primavara. Ceaiul verde iarasi mai e bun si cel negru la fel. Le bei neindulcite. Eu nu mai beau ceai verde decat cand sunt in concediu si-am timp sa mi-l fac. In rest iau slim and fit, tot asa, are extract de ceai verde si altele, ca sa imi tina in frau pofta de mancare si sa ard grasimile mai usor. Bine, acum deja sunt la mentinere ca am slabit deja cat vroiam. Si sa stii ca 2-3 kg le dai jos repede si daca faci putin sport!

oana_fashion

oana_fashion

Buna!!!

17 Apr 2012, 12:57

Si eu ma straduiesc sa slabesc cam inca 3-4 kg si beau ceai de soc, pe langa o dieta usoara. Ma ajuta extrem de mult la digestie si pentru ca inainte aveam si probleme cu constipatia si reduce si pofta de mancare! Beau cate 3 cani pe zi, insa fara zahar! E natural, asa ca poti sa il consumi cu incredere... Pot sa iti recomand un site de unde comand cand mi se termina stocul http://www.natura-tea.ro/produse.html