centre de remodelare corporala

by: katalyina
Buna ziua,
am nevoie de ajutor in alegerea unui centru de slabire si remodelare. Ce ati incercat si imi puteti recomanda, sau despre care ati auzit laude? Ce pachet ati folosit de la un astfel de centru pentru a slabi? Please help, astept raspunsuri!
Multumesc mult :)

georgyaluncasu

georgyaluncasu

pachete de slabire

11 Sep 2007, 17:33

Continua sa lupti cu kilogramele si vei vedea ca o sa treci si peste bariera asta, faptul ca ai stagnat este absolut normal trebuie doar sa ajuti un pic organismul sa lupte si vei vedea ca nu ai tinut cura degeaba. Incearca niste impachetari cu parafina rece, masaj si aerobic si sa-mi spui dupa aceea ce rezultat ai avut. te pup !

katalyina

katalyina

centre de remodelare corporala

11 Sep 2007, 15:49

multumesc fetelor pt raspunsuri, eu am de slabit cam mult... am inceput o cura de slabire si peste vre-o luna cand probabil o sa stagnez vreau sa merg in paralel la un astfel de centru. intr-adevar la electrostimulare ma gandeam si eu si ceva fast slim or something...
Tocmai de accea ma interesez de pe acum de un salon bun si pachete, pentru ca oferte am gasit cu duiumul, dar mai bine merg unde a mai fost cineva care sa imi recomande decat sa ma duc eu de capul meu :D

cristinatimofte

cristinatimofte

buna,

11 Sep 2007, 15:38

eu zic sa faci 10 sedinte de electrostimulare si impachetari sunt cele mai reusite....ai sa vezi din primele sedinte cum se cunoaste la cm.....