cu dieto este usor

by: briana30
am incercat multe pastile .multe au dat rezultate bune.am observat ca in timpul curelor de slabire mancam normal,pastilele nu imi taiau pofta de mancare.ci imi ardea mai rapede caloriile.in schimb la dieto pofta de mancare este mai mica/am inteles ca asta se intampla de la o planta din compozitie numita hodia.pana acum sant multumita de dieto si nu mai am pofta se merg la kfc sau mc donald.am fost de curand la kfc si nu am putut manca decat jumatate din portia care o mancam de obicei.

roxxroxy

roxxroxy

@dorianadavidescu

23 Aug 2012, 22:49

asa e, e greu cu sportul iarna dar eu una m-am obisnuit. fac in casa abdomene si la doua luni ma duc si la tae bo. cat despre pastile, dupa cum ziceam, mai sunt pastile care nu au efecte secundare negative. si ale mele-s foarte ok, tot asa, din plante, sunt deja la a doua pauza de la ele fara sa mai pun pe mine ce am dat jos cand faceam sport mai intens.

roxxroxy

roxxroxy

Briana30

23 Aug 2012, 22:47

Briana30 ai mare dreptate: depine si ce iei ca daca iei toate chimicalele care iti distrug stomacul si ficatul nu ai facut nimic daca ai slabit. doar te-ai nenorocit. si da, hoodia gordonii este foarte buna pt a opri poftele. si eu iau slim and fit care contine si asta. in combinatie cu garcinia si ceai verde si inca ceva.

cold_as_ice

cold_as_ice

nu recomand dieto

16 Aug 2012, 13:23

nu am auzit lucruri bune....

briana30

briana30

este avizat de ministerul sanatatii?

03 Feb 2011, 21:44

cele mai multe medicamente de pe net sant contra facute.ca un exemplu puteti sa va dati seama cate din ele sant in farmacii.de aceea am luat dieto

dorianadavidescu

dorianadavidescu

am slait cu pastile naturiste dar si cu dieta

03 Feb 2011, 14:22

Buna. Si eu am incercat multe pastile naturiste. Mereu le-am asociat cu diete sau sport, in functie de anotimp. Nu stiu altii cum sunt, dar mie iarna nu imi place sa fac sport deloc!!! asa ca vara fac sport si iarna tin cure. Am luat DuoSlim in ultima cura si sincer am fost multumita. Cred ca sunt singurele pastile care nu au avut efecte secunare de nici un fel :) il recomand cu incredere.

briana30

briana30

despre pastile de slabit

28 Ian 2011, 21:31

...si eu am auzit numai lucruri nasoale de pastile,in special pe internet,dar cand vezi la o persoana apropiata cum slabeste....fara efort si fara sa se simta rau,5 kg intr-o luna,parca iti dorsti sa incerci.Asa am prins curaj si nu imi pare rau !....dar,ATENTIE ! depinde ce pastile bei .

alexandras

alexandras

..

28 Ian 2011, 17:05

am auzit numa chestii naspa despe pastilele de slabit. de unde ai curajul sa le folosesti totusi?