cum pot sa slabesc in continuare

by: sweet_mada
aveam 76 kg am inceput exercitile fizile am continuat cu daneza si apoi cu pastile de slabit si am ajuns la 69 de kg !7 kg in 13 zile e bine dar cu ce sa continui ca sa ajung la 50 !help me

sunshine84

sunshine84

cam mult 7kg in 13 zile

24 Sep 2012, 13:50

mai bine axeaza-te sa faci mai mult sport....

vanessa_r

vanessa_r

power plate

12 Sep 2007, 13:37

o sustin pe carmella! ma antrenez de vreo 2 luni cu power plate si se vad ceva diferente :D in conditiile in care am mai incercat si alte metode de slabire si nu au dat rezultate. m-am indragostit de aparatul asta :D

cristinatimofte

cristinatimofte

Buna

06 Sep 2007, 14:29

Mie mi se pare ff mult 7 kg in 13 zile,mi-e sa nu pui inapoi dublu dupa ce termini tratamentu,ai mare grija si fa mult sport.....

carmella

carmella

Incearca si Power plate

24 Aug 2007, 04:25

Eu zic sa ai grija si sa nu exagerezi! Ca sa obtii rezultate bune in continuare eu zic sa variezi metodele de antrenament. TI-as recomanda sa folosiesti si metoda Power-plate, care se bazeaza pe tehnologia vibratiilor si care da rezultate foarte bune. Ai grija si la ceea ce maninci, nu te infometa si nu lua prea multe pastile care nu sint naturale. Ma rog, eu ti-as recomanda sa nu iei nimic care nu e natural. Dar e important sa ai grija sa nu iti slabesti prea tare organismul, pentru ca ii reduci rezistenta la boli si va fi mai rau sa fii slaba si bolnava!

simona_const2005

simona_const2005

cam mult

20 Aug 2007, 13:45

cred ca e cam mult sa slabesti atat intr-o singura luna... ai grija la efectul yo-yo care poate aparea dupa ce ai slabit rapid intr-un interval scurt de timp, eu zic sa iei o pauza si abia apoi sa mai incepi o noua dieta.

lulu_3cris

lulu_3cris

nu prea e normal

18 Aug 2007, 12:25

nu este recomandat sa slabesti atat de mult intr-o luna ..sincera sa fiu nu cred in diete-minune si absolut nu sunt de parere k exista un sirop atat de eficient cum il descrii tu ..in sf asta e fiecare slabeste cum poate dar yo spun sa aveti grija cum va alegeti''dieta'' slabiti normal si sanatos printr-o alimentatie corecta si sport ..va pupik

soophy

soophy

dieta echilibrata

09 Aug 2007, 15:50

Mada, felicitari pt rezultate si perseverenta. Din experienta iti spun ca urmeaza o perioada in care vei slabi mult mai incet, dar tine-te tare. Oricum, te sfatuiesc sa tii diete mai putin drastice, adica sa iti schimbi, efectiv, stilul d viata. Altfel risti ca la final sa te ingrasi la loc. Eu mi-am dat organismul peste cap si ajunsesem sa mananc cateva mere pe zi si tot sa ma ingras...Ai grija :) oricum, regimul disociat e destul de ok...da rezultate si poti manca si sanatos. Succes si sa ne tii la curent.