Cum scapam de "pofta de dulce"?

by: adorata
"Pofta de dulce" iti da si tie bataie de cap in lupta cu kilogramele in plus? Stiai ca majoritatea femeilor atunci cand tin o dieta au cele mai mari batai de cap cu ..."pofta de dulce"?
Tu ce faci sa scapi de ea?

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

Fii in forma!

04 Iul 2011, 15:02

Uita de dietele restrictive! Slabeste eficient si durabil! http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai rapide metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs. O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri, creme anticelulitice iti redau SILUETA IDEALA.
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

ahighjacky

ahighjacky

sau.......

15 Oct 2008, 10:23

se accentueaza. :))
daca nu e ciocolata, nimic nu e.

wicked_mada

wicked_mada

inlocuire

30 Apr 2008, 17:29

in mom cand aveti pofta de "ceva dulce" consumati un fruct,un mar sau o para,in felul acesta pofta de dulce dispare.

lilianautu

lilianautu

anca_dana64

17 Mar 2008, 20:33

poti sa mi spui si mie ce cura de slabire ai tinut de nu te mai ingrasi.felicitari.liliana

lightmoon_bv

lightmoon_bv

alternative

15 Mar 2008, 21:33

incerc sa mananc ciocolata amaruie..dar cateodata o refuz si pe aceea..pur si simplu refuz aceea "pofta de dulce"..trebuie sa ai mare vointa

vova

vova

RECLAMA

30 Iun 2007, 05:38

RECLAMA , RECLAMA , RECLAMA , RECLAMA ..........NU MAI SCAPAM DE RECLAME !! O FATA FRUMOASA SI MULTE VORBE !! ...........

dana_anca64

dana_anca64

cura de slabire

30 Oct 2006, 07:38

cura consta in ceai verde 3 cescute pe zi in care diluez cate 20 picaturi de tinctura din fructe de soc,cu succez am eliminat 10 kg,in trei luni plus alimentatia saraca in grasimisi..cat mai putine paste fainoase si paine..succes...

lilianautu

lilianautu

CURA DE SLABIRE

24 Oct 2006, 08:11

Sunt Liliana si am 41 de ani(02.11.1965) si te rog sa mi spui ce cura de slabire ai tinut.Ar trebui sa mai slabesc si eu vreo 5kg.Multumesc si te pup.

dana_anca64

dana_anca64

inlocuiti zaharul....

21 Oct 2006, 17:41

inlocuind zaharul cu indulcitor artificial,mananc dulciuri cate doresc fara sa ma ingras,la 42 de ani am 53kg/1,60m,in urma unei cure de slabire,dar dulciurile doar preparate in casa,nu din comert...