Cum va mentineti silueta dupa vacanta?

by: addy
Dupa vacanta avem tendinta de a ne ingrasa? Ce facem sa ne mentinem suple pana vara viitoare? :P

feliciana

feliciana

Cum va mentineti silueta dupa vacanta

30 Sep 2006, 23:12

As dori daca se poate sa imi spui si mie salonul la care te-ai dus, deoarece ma gandesc de mult timp sa apelez si eu la un astfel de salon. Merci

nem

nem

salon remodelare

27 Sep 2006, 19:27

Fetelor, eu vreau sa va spun ca dupa vacanta m-am hotarat sa merg la un salon de remodelare...am avut rezultate foarte bune la electrostimulare combinat cu impachetari si vacuum.Adica am dat jos in centimetri foarte mult.Am pantaloni care efectiv imi cad de pe mine..M-am lasat convinsa de o prietena care era la al doilea abonament si obtineam amandoua o reducere de 10% daca mergeam impreuna.Asa ca....hai sa o incerc si pe asta...Nu imi pare absolut deloc rau ca am dat banii, v-am spus....trebuie sa imi modific toate hainele.Este adevarat ca am asociat si cu o dieta usoara, lucru pe care il faceam oricum si inainte..cat despre vacuum vreau sa va spun ca la inceput muream de durere ( asta si din cauza nemernicei de celulita) iar acum nu ma mai doare aproape deloc...Acum nu stiu daca rezultatele depind si de aparate(cat de bune sunt)...Ma miram de ce au scris fetele care nu au dat rezultate....La salon erau numai tipe multumite...Asa ca, go for it!!!!

blondine

blondine

bright ideea

26 Sep 2006, 13:12

...la fel fac si eu si ajuta extrem de mult si doamnelor..efortul de arenunta la dulciuri si la produsele de patiserie si fast-food..merita din plin....:)

danielle05

danielle05

silueta = vointa de fier

24 Sep 2006, 09:25

eu zic ca trebuie saavem mereu in vedere un tabel caloric,si sa consumam caloriile necesare in functie de greutatea si inaltimea pe care o avem