dieta rina 90

by: birsica29
Salut fetele! Banuiesc ca mai exista topicul asta in forum, dar cum eu nu l-am gasit inca, am deschis unul nou...Caut fete care sa mi se alature, in procesul de slabire care-l presupune aceasta dieta....Multumesc! Eu sunt in ziua a opta si am dat jos doar un jumate de kg; am inceput de la 70 kg, mentionez ca am 1,67! Vreau sa imparim pareri, sa ne incurajam reciproc si sa adoptam impreuna un stil de viata sanatos, bazat pe o alimentatie bogata in fructe, legume si multa miscare!

cold_as_ice

cold_as_ice

dieta Rina

16 Aug 2012, 13:22

de dieta asta am auzit la o prietena, cica in state sunt foarte multe "dive" care tin aceasta dieta....

birsica29

birsica29

rina

12 Apr 2011, 15:08

salut fetele.....ce mai faceti? cum mai merge cu slabitul???

birsica29

birsica29

hurray!

05 Apr 2011, 12:46

mersi fetele pt promptitudine! la capitolul sport fac si eu acasa, deocamdata, si sper sa incep in curand alergatul in natura! am cartile la dieta rina si mi se potriveste de minune si sunt de acord cu principiile in general...pt ca nu prea e sanatos sa slabim brusc si sa ne distrugem sanatatea...trebuie sa constientizam ca aceste kilograme in plus s-au acumulat in timp, si tot in timp or sa plece! mei, sincer, un plan de trei luni mi se pare rezonabil

ynna000

ynna000

si eu sunt la dieta

05 Apr 2011, 11:02

am un 1.75 si 70 de kilograme.... eu tin dieta "din 3 in 3 ore" care e foarte buna, slabesti atata timp cat stii ce anume sa mananci... miscare fac(cat am timp) ies la alergat de 2,3 ori pe saptamana plus exercitii in fiecare zi acasa... mi se pare buna ideea ta :)