Dieta South Beach

by: raluk
M-am apucat de doua saptamani de dieta South Beach si momentan sunt mare fan. Este foarte usor de tinut, te simti mai usor si in doua saptamani am slabit 3 kg.

Mi se mai alatura cineva?

daysy

daysy

Poate ma ajuta si pe mine cineva....

11 Mai 2006, 11:55

Bine v-am gasit!
Sunt proaspat inregistrata si daca sunteti dragute as vrea sa schimbam opinii in ceea ce priveste aceasta dieta.
Detalii, de la cele care o urmeaza!
Pupici!

dana_nic78

dana_nic78

ajutati-ma

04 Mai 2006, 16:38

vreau sa stiu ce ati mancat in prima faza /va rog!trebui sa slabesc dar nu-mi vin idei,daca ati tinut-o spuneti-mi ce ati mancat.puteti sa-mi spuneti si pe mess yahoo la (dana_nic78)VA MULTUMESC ANTICIPAT!

oana_elena

oana_elena

Fara diete anemice

21 Feb 2006, 12:45

Eu personal sunt o pofticioasa inraita, daca poftesc la ceva si nu mi se da, fac temperatura.Asa ca daca vroiam sa slabesc trebuia ceva care sa nu ma opresca de la mancare.Si am gasit aceste prafuri elvetiene, care se amesteca in lapte.Nu trebuia sa tin nici o dieta,nici o restrictie la mancare, si in 14 zile am dat jos kg in plus

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Intra pe articolul ala

18 Feb 2006, 16:41

Uite ca in mesaju principal e un link pe cuvantul aici si intra acolo. Ti se explica mai multe

kmy_l

kmy_l

VREAU MAI MULTE INFORMATII

18 Feb 2006, 11:40

Magdista, poti sa-mi trimiti si mie pe mail pasii exacti pe care trebuie sa-i urmez in dieta South Beach? Cat am voie sa mananc in faza I, care sunt alimentele pe care le pot reintroduce in faza a II-a. Te rog frumos, da-mi mai multe detalii despre aceasta dieta, pare f interesanta. Spune-mi tu cum faci, ce anume manaci, cand, cat. Te rog, raspunde-mi cat mai curand posibil.Multumesc anticipat pentru amabilitate.(mail-ul meu este lupu_cami@yahoo.com)(ORICINE POATE SA-MI DEA MAI MULTE INFORMATII DESPRE DIETA ASTA, O DESCRIERE COMPLETA, VA ROG SCRIETI-MI!!!)

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

IN ce consta exact?

09 Feb 2006, 09:48

In articolul indicat sunt mai mult principii de baza. Dar mai exact asa?Ce nu ai voie, ce ai voie in faza I.Ca asta nu inteleg, de unde incep?Amvoie ceva dulce?Zahrina e voie?Eu ma tin de Montignac de cam 6 luni si m-am saturat de ea?Sa trec la south Beach?>

magdista

magdista

Inca una

09 Feb 2006, 09:46

Si eu tin dieta asta, dar deja sunt la faza a doua. O tin cam de 3 luni de zile si imi este foarte bine cu ea. Inainte de ea aveam 90 kg, iar acum am ajuns la 70. Este foarte lejera si chiar nu am fost tentata sa trisez pana acum nicodata. Este super ok.